Prodavač / blagajnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.07.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:

Zagreb

ŠTO ĆEŠ RADITI:
• savjetovati kupce i pomagati im u procesu kupovine
• brinuti o asortimanu, izgledu prodajnog prostora
• zaprimati i slagati robu, raditi inventure, označavati cijenama i marketinškim materijalom
• pomagati kolegama da postignete zadane rezultate prodavaonice
Posebne pogodnosti:
ŠTO TI NUDIMO:
• siguran posao u inovativnoj internacionalnoj organizaciji
• ugovor na neodređeno
• mentorstvo i redoviti razgovori o zadovoljstvu, uspješnosti i tvojim ambicijama
• mogućnost internog napredovanja
• prostor za utjecaj na razvoj drogerijskog tržišta
• dodjela nagrada po dostignućima te izbor Najprodavaonica i Najkolega
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE:
• komunikacijske i prodajne vještine
• proaktivnost i samostalnost u obavljanju posla
• motiviranost i orijentiranost na ciljeve

Misliš da je BIPA tvoje buduće radno mjesto?

Daj nam priliku da te upoznamo!

Pošalji nam svoju prijavu s potrebnim podacima do 28.07.2023.