Prodavač / Blagajnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.04.2023.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove te sustavno ulaže u inovacije i modernizaciju poslovanja najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. Lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. Preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. Dodatno, u 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit I lanac Lonia te je danas maloprodajni lanac s najvećom mrežom prodavaonica u Hrvatskoj koja broji više od 1000 poslovnica. Studenac trenutačno zapošljava više od 5500 djelatnika te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj i dio ugledne liste od 50 najuspješnijih kompanija. Zahvaljujući specifičnom proximity konceptu i prodavaonicama malih formata koje svojim kupcima u ugodnoj i opuštenoj atmosferi nude sve što im je potrebno, i sitno i bitno, pozicija Studenca jedinstvena je na tržištu. Poštujući lokalne specifičnosti i obilježja te osluškujući potrebe i želje svojih kupaca, Studenac je poznat po prepoznatljivome dobrosusjedskom karakteru.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

PRODAVAČ - BLAGAJNIK (M/Ž)

Mjesto rada: Dubrovnik, Mlini, Mokošica, Nova Mokošica, Cavtat, Gruda, Šipanska Luka, Čilipi, Zaton, Slano, Srebreno, Čibača, Pridvorje, Komolac, Lovište, Orebić, Trpanj, Janjina, Sreser, Kučište, Žuljana, Korčula, Žrnovo, Blato, Čara, Lumbarda, Brna, Račišće, Sobra, Pomena, Saplunara, Babino Polje, Polače, Lastovo, Uble, Klek, Ploče, Gradac, Drvenik, Igrane, Brist

Opis posla:

  • izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima
  • rad na blagajni
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda te roka trajanja robe
  • održavanje urednosti prodajnog mjesta

Od Vas očekujemo:

  • razina obrazovanja SSS
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • urednost, pouzdanost te predanost poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost

Nudimo Vam:

  • stabilna primanja s plaćenim putnim troškovima
  • dinamičan rad u stabilnoj rastućoj kompaniji te mogućnost profesionalnog razvoja

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis.