Prodavač - blagajnik (m/ž)

Mjesto rada:
Više lokacija
Rok prijave:
30.10.2022.

Banjole, Baška, Bol (Brač), Buje, Buzet, Cres, Crikvenica, Čabar, Čakovec, Delnice, Donja Dubrava (Međimurje), Dubrovnik, Đurđevac, Fažana, Gerovo, Grohote, Hvar, Jalžabet, Kaštela, Kaštelanec, Kelemen, Kneginec Gornji, Korčula, Kotoriba, Krapina, Krk, Krnica, Kukuljanovo, Lopar, Lovran, Makarska, Mali Lošinj, Marčana, Matulji, Mošćenička Draga, Mrkopalj, Novigrad, Novi Marof, Omiš, Omišalj, Opatija, Ozalj, Pag, Pavićini, Pazin, Peruški, Pisarovina, Poreč, Prezid, Pula, Rab, Rakov Potok, Rijeka, Rovinj, Solin, Split, Sračinec, Supetar, Šibenik, Tribunj, Trnovec Bartolovečki, Tršće, Umag, Varaždin, Vinica, Vis, Viškovo, Vodice, Vrsar, Zabok, Zadar, Zagreb

Ako voliš raditi s ljudima, srdačna si i vrijedna osoba koja želi iskustvo kupovine našim kupcima učiniti ugodnim i opuštenim, onda je ova pozicija za tebe.

Opis radnog mjesta:

  • izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima i blagajni
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
  • održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te radne opreme

Od tebe očekujemo:

  • SSS/KV/VKV
  • usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad
  • prednost: radno iskustvo na sličnim poslovima i poznavanje rada na PC blagajni

Nudimo ti:

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad

Prednosti i pogodnosti zaposlenja:

  • Naknada za topli obrok
  • Popust za zaposlenike
  • Jubilarne nagrade
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Božićnica, Uskrsnica, Regres, Dar za dijete
  • Božićni poklon paket za djecu
  • Jednokratna potpora za novorođenče
  • Slobodan dan za roditelja prvašića na prvi dan škole