Prodajni savjetnik za poslovne korisnike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.04.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tenderi d.o.o. je tvrtka koja se bavi prikupljanjem i distribucijom javnih natječaja. Dio smo grupacije Tender Service Group, k.s. koja je proglašena najboljim pružateljima informacija o javnim nadmetanjima u Europi. Na hrvatskom tržištu poslujemo vrlo uspješno od 2004. godine.

Zbog povećanja opsega posla tražimo novog člana/članicu tima za odjel prodaje.

Opis posla:
• Kontaktiranje novih potencijalnih klijenata radi prodaje pretplatničkih paketa
• Prezentiranje usluge potencijalnim klijentima
• Zaprimanje poziva od strane potencijalnih klijenata, rješavanje njihovih upita i reklamacija, zaprimanje i obrada narudžbi
• Ažuriranje baze podataka
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Razvijene komunikacijske vještine i orijentacija na prodaju
• Iskustvo u telefonskoj prodaji min. 1 god.
• Računalne vještine i znanje osnovnih informatičkih programa MS Office
• Profesionalan i odgovoran pristup radu
• Proaktivnost i spremnost na učenje i razvoj
• SSS

Što nudimo:
• Dinamično i ugodno radno okruženje
• Stabilna i stimulativna primanja
• Edukacija
• Rad u uredu od pon-pet od 8-16h
• Stalni radni odnos

Molimo prijavite se isključivo putem donje 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina