Prodajni savjetnik za HR softver (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
11.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Selekcija.hr je mala start-up tvrtka s 10 zaposlenika koja sudjeluje na velikim natječajima vezanim uz ljudske resurse. Naš softver (ATS) trenutno olakšava upravljanje ljudskim resursima, uz psihološku procjenu, desetcima kompanija u Hrvatskoj i regiji, a možda i na više kontinenata…

Dragi naš budući kolega (m,ž),
ako misliš da možeš postati “mačak” u prodaji inovativne HR platforme Selekcija.hr, ako imaš ideju kako možemo zajedno rasti, ako si usmjeren na ljude, nije ti problem biti u centru pažnje i dobar si slušač kad su klijenti u pitanju, prijavi se i postani dio mladog tima s rastom od 100% godišnje.

Obveze i odgovornosti
- Upoznavanje sa softverom i uslugama
- Upoznavanje s potrebama klijenata
- Pronalazak novih klijenata
- Prezentacija platforme Selekcija.hr novim klijentima

Ako se jednog dana vidiš kao voditelj prodaje, uz Selekcija.hr tvoj put može biti znatno kraći.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za rad:
- Poželjno iskustvo u prodaji
- Sklonost timskom radu i pozitivna energija
- Izvrsne interpersonalne i komunikacijske vještine
- SSS,VŠS,VSS
- Vozačka dozvola B kat

Molimo prijavite se putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B