Prodajni savjetnik u maloprodaji telekomunikacijskih proizvoda i usluga (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Novi Marof
Rok prijave:
06.06.2018.

[Mjesto rada: Zagreb, Novi Marof]

SE-MARK d.o.o.
- Vipnet, B.net i Tomato partner
- Uvoznik i ovlašteni distributer Panasonic, Cubot, Jabees

• Adresa: Bjelovarska 36a, 10 360 Sesvete
• Web: www.se-mark.hr
• Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, na neodređeno vrijeme

Opis posla:

  • svakodnevna komunikacija s kupcima u kojoj ste sposobni unaprijediti imidž tvrtke koju zastupate
  • rad u dinamičnom okruženju uspješnog tima u kojem posebno cijenimo kvalitativan iskorak pojedinca
  • pravovremeno rješavate zadatke s kojima ste suočeni
  • svjesni ste svojih prednosti
  • tražite nove izazove i dostojni ste na njih odgovoriti

Potrebna znanja i vještine:

  • Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Vještine: MS Office (napredno Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • Kupac je tvoj centar svijeta
  • Posjedujte naglašene komunikacijske, pregovaračke vještine u interakciji s kupcima i „kužiš spiku“
  • Iskustvo u maloprodaji telekomunikacijskih proizvoda i usluga je tvoja prednost, ali nije presudna.
  • Motivirani ste i orijentirani prema poboljšanju rezultata
  • Sklonost timskom radu u izazovnim uvjetima rada
  • Produktivni ste i želite unaprijediti vlastite prodajne i pregovaračke vještine

Što nudimo:

  • Rad u ugodnom okruženju
  • Edukaciju i usavršavanje
  • Stimulativni dio primanja za ostvarene ciljeve i rezultate

Prepoznali ste se? Prijavite se!

Ponude sa životopisom i dokazom o ispunjavanju uvjeta molimo poslati putem Brze prijave
do 06.06.2018.

Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.