Prodajni savjetnik / Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ABC INTERIJER d.o.o. je jedna od vodećih renomiranih tvrtki koja se bavi prodajom sanitarne opreme i keramičkih pločica u Republici Hrvatskoj kao i široj regiji i zemljama EU.

Tražimo više izvršitelja za poziciju:

Prodajni savjetnik - prodavač (m/ž).

Posao obuhvaća:

- prodaju robe u salonu keramike i sanitarija
- izradu pismenih ponuda i računa za kupce
- vođenje brige o izgledu salona
- izlaganje robe
- upoznavanje kupaca s prodajnim asortimanom
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS
- komunikativnost i spremnost za timski rad
- ozbiljan i savjestan pristup poslu
- obavezno dobro poznavanje rada u MS Office paketu
- obavezno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Naš idealni kandidat je izrazito odgovorna, samostalna i marljiva osoba. Osoba s odličnim organizacijskim, komunikacijskim i pregovaračkim sposobnostima. Netko tko je spreman na izrazitu dinamiku i fleksibilnost u radu te s vrlo dobrim snalaženjem u različitim svakodnevnim situacijama. Također nam je bitna točnost i ažurnost u izvršenju poslovnih obveza. Tražimo osobu koja je voljna raditi s našim prodajnim asortimanom uz kontinuiranu edukaciju.

Što nudimo:
- edukacija prije početka samog rada
- mogućnost napredovanja
- rad u ugodnom okruženju
- edukacija o novim proizvodima iz prodajnog asortimana
- mogućnost stalnog zaposlenja

Molimo cijenjene kandidate da svoje prijave za posao, uz obavezno slanje životopisa, vrše isključivo putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro