Prodajni referent u poslovnici (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kredis je novonastali brand tvrtke Easy Asset Management koja nudi klijentima brza, jednostavna i inovativna rješenja za financiranje. Ponosni smo na inovativnost, jednostavnost i transparentnost. Želimo pružiti financijske usluge koje su najbolje, najbrže i najjednostavnije za korištenje. Ako ste radili kao financijski savjetnik ili imate iskustva u bankarskom i prodajnom sektoru, imate dobru šansu postati naš novi referent.

Vezano uz širenje djelatnosti tvrtke, želimo zaposliti ambicioznog, snalažljivog i odgovornog djelatnika/djelatnicu na poziciji:

PRODAJNI REFERENT U POSLOVNICI (m/ž)
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Obuka unutar tvrtke i periodičnu obuku u sektoru
• Rad u ugodnom i profesionalnom okruženju
• Atraktivno dnevno i tjedno radno vrijeme
• Stimulativna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Ako:
• Želite raditi u poduzeću sa sigurnim prihodom i mogućnošću usavršavanja i razvoja
• Imate iskustva ili želite steći iskustvo u području prodaje
• Tražite ozbiljnu i odgovornu tvrtku koja će Vam ponuditi atraktivnu radnu atmosferu
• Želite se povezati s novim ljudima i izgraditi dugoročne odnose s različitim tipovima klijenata

Ovo je Vaša nova prilika! Budite dio našeg tima!

Od Vas očekujemo:
• Ostvarivanje prodaje u odnosu na pojedinačne i timske mjesečne ciljeve
• Razvoj i održavanje baze kupaca na licu mjesta
• Profesionalna i ljubazna usluga za korisnike i komunikativnost
• Poznavanje rada na računalu
• Analitičko razmišljanje i vještine za određivanje prioriteta zadataka
• Vještine timskog rada
• Prednost iskustvo u prodajnom sektoru

Ako ste zainteresirani te ako mislite da ispunjavate naše zahtjeve i da mi ispunjavamo Vaša očekivanja, pošaljite nam detaljan životopis na hrvatskom jeziku.

Jamčimo povjerljivost svih prijava za posao i kontaktirat ćemo samo odobrene kandidate u užem izboru.

Poznavanje rada na računalu:
dobro