Prodajni referent u poslovnici (m/ž)

Mjesto rada:
Zabok
Rok prijave:
06.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kredis je novonastali brand tvrtke Easy Asset Management d.o.o. koja nudi klijentima brza, jednostavna i inovativna rješenja za financiranje. Ponosni smo na inovativnost, jednostavnost i transparentnost. Želimo pružiti financijske usluge koje su najbolje, najbrže i najjednostavnije za korištenje.

Ako si ambiciozna, snalažljiva i odgovorna osoba koju motivira vlastiti uspjeh i osobna dostignuća te želiš raditi u okruženju gdje se tvoj trud i rad cijeni i vrednuje - ovo je mjesto za tebe.

Primamo veći broj kandidata zbog otvaranja novih lokacija!

Prodajni referent u poslovnici
(mjesto rada: Zabok)
Posebne pogodnosti:
Ako:
• želiš raditi u poduzeću sa sigurnim prihodom i mogućnošću usavršavanja i razvoja
• imaš ili želiš steći iskustvo u prodaji
• tražiš ozbiljnu i odgovornu tvrtku koja će ti ponuditi atraktivnu i aktivnu radnu atmosferu
• se želiš povezati s novim ljudima i izgraditi dugoročne odnose s različitim tipovima klijenata i kolega

ovo je tvoja prilika za novi početak. Budi dio našeg tima!

Nudimo:
• Obuku unutar tvrtke
• Rad u ugodnom i profesionalnom okruženju
• Atraktivno dnevno i tjedno radno vrijeme
• Mogućnost ostvarenja stimulativnih primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo da:
• Voliš ono što radiš
• Ostvaruješ uspjeh u prodaji u odnosu na timske mjesečne ciljeve
• Razvijaš i održavaš baze klijenata
• Profesionalnost, ljubaznost, komunikativnost, odgovornost

Ako misliš da bismo mogli kliknuti, pošalji nam detaljan životopis na hrvatskom jeziku.

Jamčimo povjerljivost svih prijava za posao i kontaktirat ćemo samo odobrene kandidate u užem izboru.
Poznavanje rada na računalu:
dobro