Prodajni referent (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
11.10.2019.

KUEHNE & NAGEL d.o.o. traži Prodajnog referenta (m/ž)

U potrazi smo za kandidatom koji će se uklopiti u dinamičan tim mladih pojedinaca na poslovima vanjske/ terenske prodaje s naglaskom na poslovne jedinice - cestovnog, zračnog ili pomorskog prijevoza.

Opis posla:

  • Razvijanje trenutne i buduće suradnje s postojećim i novim kupcima
  • Primjenjivanje specijaliziranih znanja u odnosu na cestovni, zračni ili pomorski prijevoz
  • Pripremanje i vođenje posjeta, poziva, prezentacija, pregovora i ugovora
  • Rješavanje eventualnih nezadovoljstva kupaca i/ili komercijalne/opće probleme
  • Osiguravanje pravilne implementacije poslova klijenata u skladu sa zahtjevima i internim procedurama
  • Razvijanje novih i postojećih ciljeva

Uvjeti:

  • Završen preddiplomski studij ili srednjoškolsko obrazovanje u relevantnom području
  • 2-5 godina iskustva rada u prodaji
  • Jake interpersonalne i komunikacijske vještine te vještine prezentiranja, uvjeravanja i pregovaranja
  • Poznavanje operativnih procesa u zračnom, pomorskom i cestovnom prijevozu
  • Visoka razina motiviranosti i usmjerenost na ostvarivanje ciljeva
  • Vještina postavljanja prioriteta, oblikovanja procesa, rada u timu

Razlozi za prijavu:

Ugovor o radu sklapa se na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci sa mogućnošću stimulativnih primanja. Nudimo poslovni izazov u području prodaje s mogućnošću profesionalnog i osobnog unapređenja, u globalnom okruženju sa timom odličnih, proaktivnih i kupcu usmjerenih dinamičnih pojedinaca.

Ljubazno vas molimo, da nam svoje molbe sa životopisom pošaljete, s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka na [email protected] s naznakom natječaja 'Prodajni referent' do 11.10.2019.

Imate li dodatnih pitanja?
Molim Vas kontaktirajte Kuehne + Nagel, HR tim
+385 1 3441 610

Kuehne + Nagel Group je uspješna međunarodna grupacija sa više od 82 000 zaposlenika po cijelom svijetu na 1300 lokacija, te je prisutna u više od 100 država. Snažan položaj na tržištu postigla je poslovima u pomorskom, zračnom i cestovnom prijevozu te ugovornoj logistici s jasnim fokusom na pružanju usluga u vrijednosnom lancu pomoću suvremene informatičke tehnologije.