Prodajni predstavnik za Sjevernu Hrvatsku i Slavoniju (Active marketing chef) (m/ž)

Mjesto rada:
Sjeverna Hrvatska i Slavonija
Rok prijave:
25.05.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATTONI INTERNATIONAL traži za klijenta:

Prodajni predstavnik za Sjevernu Hrvatsku i Slavoniju (Active marketing chef), m/ž, 1 izvršitelj
Mjesto rada: teren - Sjeverna Hrvatska i Slavonija

Klijent je moderna strana tvrtka koja posluje u Hrvatskoj duže godina te se bavi proizvodnjom i prodajom tehničke opreme za HORECA kanal s naglaskom na hotele i ugostiteljske objekte koji poslužuju hranu. Na ovoj poziciji zapošljavamo djelatnika koji pokriva teren Sjeverne i Istočne Hrvatske, no kandidat može biti iz Zagreba i okolice. Nakon zapošljavanja kandidat prolazi inicijalni trening i edukaciju u tvrtki. Dugoročno obilazi postojeće kupce te pronalazi nove i prati cijeli proces prodaje/postprodaje vezano za svoje kupce uz druge aktivnosti. Naglašavamo da kandidat mora biti aktivan vozač, jer je posao 85% teren. Uvjet je i solidan engleski jezik. Idealan kandidat je prodajno-orijentirana osoba s minimalno dvije (2) godine iskustva u (sličnoj) prodaji te osoba koja razumije i zna pripremu hrane u vidu tehnologije koja se koristi (iskustvo u profesionalnom kulinarstvu je prednost).

KRATAK OPIS ODGOVORNOSTI
Rad prema prodajnom planu, obilazak postojećih kupaca i ugovaranje novih poslova, praćenje prodaje do finalizacije i post prodajnih aktivnosti, po potrebi organizacija promotivnih evenata u vidu prezentacije proizvoda, suradnja s partnerima (veleprodaja i maloprodaja hotelske opreme), planiranje i vođenje treninga za partnere tvrtke iz veleprodaje, distribucije te domene tehničke potpore (instalacija, održavanje, osnovno funkcioniranje proizvoda), pružanje osnovne tehničke podrške po potrebi kupca, odlazak na sajmove/ prezentacija proizvoda i dr.
Posebne pogodnosti:
UVJETI KOJE NUDI POSLODAVAC:
- stalan posao, puno radno vrijeme, inicijalni trening i edukacija
- godišnja bruto plaća EUR 26 000 -28 000 Eur za kandidate koji zadovoljavaju uvjete natječaja ovisno o iskustvu
- računalo, mobilni telefon, službeno vozilo (monovolumen), poslovna kartica
- plaćen smještaj na terenu (hotel) i obrok te putni troškovi i gorivo, plaćene reprezentacije s kupcima (sastanci i dr.)
- probni rok: po dogovoru
- početak rada - poželjno 05/2023, ali po dogovoru s klijentom
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA
- VŠS/SSS - ekonomija/trgovina, prodaja, tehnička struka, kulinarstvo/ugostiteljstvo
- minimalno 2 godine iskustva rada u prodaji ili vezano za prodaju u ugostiteljstvu i/ili HORECA kanalu
- engleski jezik – aktivno
- aktivno služenje računalom, prednost CRM sustav, B-kategorija
- organizirana osoba koja zna organizirati dan na terenu te poštuje dogovor i rokove, aktivna i proaktivna, osoba koja lako uči asortiman proizvoda i primjenu; osoba orijentirana kupcima te prodaji, odgovorna, komunikativna i profesionalna osoba u ponašanju i prezentaciji tvrtke, osoba koja zna i može raditi u timu, ali koja je ujedno izrazito samostalna, probem-solver te radi prema zadanim ciljevima i načelima tvrtke
- unutar organigrama tvrtke osoba je dio manjeg tima prodajnih savjetnika koji rade u Hrvatskoj te reportira Prodajnom voditelju u Zagrebu

NAČIN PRIJAVE I ŽIVOTOPIS (CV)

Životopis za ovaj posao:

- na hrvatskom ili engleskom jeziku
- sadržava datum i mjesto rođenja te informacije o završenom školovanju
- sadržava prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa (da Vas možemo prepoznati)
- sadržava važeću adresu, e-mail adresu i broj mobitela
- sadržava radno iskustvo po periodima (od-do) s punim nazivom poslodavca
* Molba za posao nije obvezna

PRIJAVA PUTEM E-MAILA: [email protected]

* Kandidati izabrani za razgovor bit će obaviješteni e-mailom ili telefonski

NAPOMENA!
*Proces selekcije za ovo radno mjesto ide samo i isključivo putem agencije Nattoni International ZA KLIJENTA te molimo kandidate da se drže navedenog. Ukoliko imaju pitanja ili nedoumica, mogu nam se obratiti na navedeni e-mail. Klijent je zaštićen u vidu zaštite podataka te molimo kandidate da to poštuju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine