Prodajni predstavnik za područje Dalmacije (m/ž)

Mjesto rada:
dalmatinske županije navedene u oglasu
Rok prijave:
03.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KB d.o.o. je poduzeće sa 30 godišnjom tradicijom veleprodaje i maloprodaje (posuđe, stakleno posuđe, poklon artikala i igračaka), sa razvijanjem vlastite proizvodnje i WEB prodaje na Hrvatskom i inozemnom tržištu (info: www.k-b.hr).

Tražimo prodajnog predstavnika za područje Dalmacije (Dubrovačka županija, Splitsko-dalmatinska županija, Šibensko-kninska županija, Zadarska županija) (m/ž)

Osoba s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Idealan kandidat:
• Voliš prodaju i znaš da si izvrstan u tome.
• Znaš kad treba biti dovoljno ljubazan i asertivan u komunikaciji, stajati kupcu na usluzi ako i nešto "krene po zlu".
• Vjeruješ u važnost redovitog održavanja odnosa s kupcem.
• Nije ti problem kucati na vrata, iznova i iznova.
• Više voliš službeni auto i putovanja nego ured.

Idealan si kandidat za otvoreno radno mjesto prodajnog predstavnika i očekujemo tvoju prijavu, pošalji CV i životopis putem donje Brze prijave.