Prodajni predstavnik za dodatke prehrani (m/ž)

Mjesto rada:
Dalmacija
Rok prijave:
10.01.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VONPHARMA HR d.o.o. je uspješna rastuća hrvatska farmaceutska kompanija. Lansiramo proizvode u svrhu poboljšanja kvalitete, zdravlja i dobrobiti ljudi. Ekskluzivni smo distributer Jamieson dodataka prehrani, VONPHARMA dodataka prehrani i Frezyderm Dermocosmetics.

U naš tim pozivamo osobu koja će preuzeti ulogu i odgovornost za rad kao neovisna i odgovorna osoba za širenje prodajne mreže.

Zapošljavamo:
Prodajni predstavnik za dodatke prehrani JAMIESON,VONPHARMA i dermakometiku FREZYDERM (m/ž) za područje DALMACIJE

Upoznati ste s prodajnim tehnikama?
Volite komunicirati s ljudima?
Energična ste, dinamična, fleksibilna i neovisna osoba?
Imate iskustvo u radu na terenu?

Opis posla:
- Budući zaposlenik svakodnevno će se suočiti s izazovom povećanja prodaje i trebat će redovito organizirati, nadzirati i nadograđivati radne procese unutar tvrtke.
- Rad će se provoditi uglavnom na terenu (prezentacija proizvoda u ljekarnama). Da bi radila na terenu, osoba mora biti izrazito komunikativna i organizirana.
- Odabrani kandidati će se educirati o osobnom razvoju, prodaji, ljekarnama, dodacima prehranu i svim ostalim poslovima. Radit će u visoko profesionalnom okruženju i timu koji je uporan, pozitivan, komunikativan i odan.
- Zaposlenik će imati priliku pokazati svoja teorijska znanja i vještine u praksi. Očekuje se da će zaposlenik redovito rasti u prodaji, marketingu i upravljanju. Naglasak će biti stavljen na poznavanje hrvatskog medicinskog i farmaceutskog tržišta, na kojem će preuzeti najvažnije zadatke.
- Sudjelovanje na stručnim kongresima i seminarima, organiziranje radionica i treninga za krajnje korisnike kao i za kolege.
- Priprema analize konkurencije i istraživanja tržišta, ažuriranje izvješća o prodajnom programu.
- Nudimo zanimljivo i zabavno radno okruženje u kojem radimo greške, znajući da nas čine boljima, ali samo ako ih ne ponovimo.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Rad u ugodnom timu, timu s vizijom;
- Ugovor na neodređeno s probnim rokom
- Poslovno vozilo, računalo i mobilni telefon
- Stimulativni uvjeti i interni sustav nagrađivanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- VŠS ili VSS, prednost obrazovanje prirodoslovnih znanosti (biotehnologija, biokemija, biologija, mikrobiologija, medicina, farmacija, veterina).
- Kreativnost, samoinicijativnost, neovisnost, organiziranost, proaktivnost.
- Poznavanje rada na računalu (Excela, Outlooka, Internet).
- Točnost, urednost, dosljednost i pouzdanost.
- Sposobnost organiziranja i planiranja.
- Najmanje pola godine dana radnog iskustva na istom ili sličnom poslu.
- Vozačka dozvola B kategorije.

Više o tvrtki i njenim robnim markama možete pročitati na www.moja-natura.com

Ako se vidite u opisanom poslu, pozivamo vas da nam pošaljete svoje prijave i životopis sa slikom putem linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro