Prodajni predstavnik u poslovnici (m/ž)

Mjesto rada:
Jastrebarsko, Karlovac, Rijeka i Sv. Ivan Zelina
Rok prijave:
16.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HT prodajno mjesto Anoval Projekt traži djelatnika na prodajnom mjestu Jastrebarsko, Karlovac, Rijeka i Sv. Ivan Zelina.

Opis posla:
• Prodaja usluga Hrvatskog Telekoma privatnim i poslovnim korisnicima na prodajnom mjestu
• Pružanje informacija korisnicima vezano uz proizvode i usluge tvrtke
• Podrška postojećim korisnicima
• Prezentacija i prodaja usluga tvrtke
• Vođenje popratne administracije
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Fiksnu plaću + bonus na svaku prodaju
• Rad u ugodnom okruženju
• Mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Motiviranu, entuzijastičnu i dinamičnu osobu
• Razvijene komunikacijske vještine
• Osnove rada na računalu
• Dobro poznavanje MS Office paketa
• Osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje usluga Hrvatskog Telekoma je prednost

Ako ste osoba koja ne radi samo za fiksni dio plaće, komunikativni i željni unapređenja svojih prodajnih vještina i znanja, prijavite se jer mi nagrađujemo svaki trud!!!
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno