Prodajni predstavnik / Terenski komercijalist autoservisne opreme i alata (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.10.2019.
Plaća:
od 531 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Autotehnika d.o.o. okuplja tim stručnjaka koji se već dugi niz godina bave prodajom alata, servisne opreme, ugradnjom, servisom te održavanjem postojeće opreme.
Svojim radom, konstantnim usavršavanjem, profesionalnošću te zadovoljstvom klijenata pozicionarala se visoko u sektoru prodaje i održavanja auto servisne opreme na području Hrvatske.

Zastupnici smo brendova namjenjenih za profesionalno djelovanje u raznim sektorima industrije uz poseban osvrt na servisne centre automobila.

Opis posla:
- komercijalni rad na terenu s postojećim kupcima i otvaranje novih kupaca
- ostvarivanje kontakta s kupcima
- širenje distributivne mreže, prezentacija asortimana
- prodaja proizvoda iz asortimana
- izrada ponuda te promocija novog asortimana
- izvještavanje nadređenih o ostvarenim rezultatima
- prepoznavanje i realizacija prodajnih prilika
- usmjerenost prema ostvarivanju rezultata.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- spremnost na česta putovanja
- komunikativnost, dinamičnost, ambicioznost
- sklonost timskom radu
- razvijene vještine komunikacije
- dobre organizacijske sposobnosti

Poželjne vještine:
- iskustvo u auto industriji i servisnoj opremi
- ambicioznost u poslu i želja za prodajom

Mogućnost za posloprimce:
- mogućnost napredovanja
- rad u mladom i poticajnom timu
- kontinuirano usavršavanje
- prilika za osobni i profesionalni razvoj

Nudimo vam:
- fiksni iznos plaće
- motivirajuće dodatne bonuse sukladno postignutim rezultatima
- edukaciju
- službeni automobil, laptop, mobitel
- slobodne vikende i blagdane
- stalno zaposlenje

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro