Prodajni predstavnik / predstavnica  HZZ OGLAS

Danas istječe
MODUL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju namještaja, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Mjesto rada: Split
Broj traženih radnika: 1
Trajanje natječaja: 03.04.2024. – 30.04.2024.
Prijave slati na: [email protected]

Podaci o poslodavcu: Modul d.o.o.
Adresa: Kudeljara 15, Darda, Hrvatska
Web adresa: modul-contract.hr
OIB: 68607311397

Opis poslova: Planiranje, organiziranje i provođenje prodajnih aktivnosti
Kreiranje novih i održavanje postojećih dugoročnih odnosa s klijentima
Educiranje i informiranje potencijalnih klijenata o proizvodima
Analiziranje poslovnog okruženja i situacije na tržištu
Zaprimanje upita i izrada analize upita
Izrada ponude po zaprimljenom upitu (izlazak na objekt prije davanja ponude, ovisno o potrebama)
Kontinuirana komunikacija i sastanci s klijentom tijekom izrade ponude i trajanja projekta
Koordinacija s drugim odijelima u fazi izrade ponude
Ispunjavanje troškovnika sa detaljnim opisima stavki
Rekapitulacija i kontrola ponude
Izmjera objekata prema potrebi
Izrada dokumenata u programu (ponuda, potvrda narudžbe, računi, interni dokumenti)
Praćenje isporuke robe
Praćenje reklamacija sa terena
Ažurno unošenje podataka o poslovnim prilikama i realizaciji projekata u CRM programu
Praćenje isplativosti projekta i postkalkulacija projekta
Izrada tjednog izvještaja
Posjet specijaliziranim sajmovima
Izvršenje drugih poslova po nalogu nadređenog, a koji su srodni prethodno navedenim poslovima i u skladu sa stručnom spremom, radnim iskustvom i osposobljenosti za rad na siguran način
Temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova
Izražene organizacijske sposobnosti
Izražene komunikacijske sposobnosti
Sposobnost za multi-tasking
Uvjeti: VSS, VŠS, SSS; poželjno zanimanje ekonomskog ili društvenog usmjerenje ili iskustvo na navedenom radnom mjestu
Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Napredno poznavanje rada u O365 s naglaskom na Excel
Poznavanje engleskog ili drugog jezika u govoru i pismu, poželjno njemački jezik
Vozačka dozvola B kategorije
Nudimo Vam: Ugovor o radu na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
Bonusi za ostvarene radne rezultate
Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
Uvođenje u posao pod vodstvom mentora.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142276249
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje