Prodajni predstavnik (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Specijalisti smo farmaceutsko - medicinskog marketinga, a vodimo se holizmom kao našim putem na svim poljima. Držimo se načela službene medicine, ali gradimo prostor i za komplementarnu medicinu, te kupcima nudimo široku paletu proizvoda za ljepši i zdraviji život - lijekove, medicinske proizvode, dodatke prehrani, hranu i kozmetiku certificiranog organskog podrijetla.Posvećeni smo brendovima koje zastupamo i klijentima s kojima surađujemo, a naš posebno odabran portfolio proizvoda donosi nam prepoznatljivost među kupcima i raznoliku poziciju na tržištu.

U cilju proširenja našeg tima, pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na radno mjesto:

PRODAJNI PREDSTAVNIK(m/ž)
( 1 izvršitelj, Zagreb i Zagrebačka županija)

SVRHA POSLA
Glavna uloga i svrha prodajnog predstavnika je unaprjeđenje prodaje i cjelokupnog poslovanja tvrtke pružanjem pomoći kupcima na dodijeljenom području ili tržišnom segmentu, u pronalaženju proizvoda koji zadovoljavaju njihove potrebe, demonstracijom proizvoda, promocijama i edukacijom. Prodajni predstavnik je neposredni predstavnik tvrtke i njenih proizvoda na terenu, a ima dvojaku ulogu - ulogu prodavača i predstavnika odjela za odnose s klijentima i krajnjim kupcima.

GLAVNE DUŽNOSTI I OBAVEZE
• Postizanje definiranih prodajnih ciljeva u vašoj regiji
• Planiranje ruta za posjete liječnicima i ljekarnama
• Prezentacija proizvoda
• Održavanje i unaprjeđenje dobrih odnosa sa kupcima
• Pozicioniranje proizvoda na prodajnom mjestu i kod liječnika koji propisuje lijek
• Kontrola naplate
• Rješavanje žalbi i reklamacija kupaca
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
MINIMALNI UVJETI
Obrazovanje – VSS medicinskog ili društvenog usmjerenja
Radno iskustvo – poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije eliminativno)
Funkcionalno poznavanje - Aktivno poznavanje rada na računalu i osnovnih programa;
- Aktivno poznavanje engleskog jezika;
- Vozačka dozvola B kategorije

Ključne kompetencije – Prodajne i pregovaračke vještine, upravljanje učinkom, dobro razvijene komunikacijske vještine, usmjerenost na klijenta/kupca, razmišljanje unaprijed.

Molimo pošaljite svoj životopis na [email protected] ili putem Brze prijave ako ispunjavate minimalne uvjete. Oglas je otvoren do 17.06.2023. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani i pozvani na razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro