Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
30.12.2022.

VELPRO - prodajni predstavnik (m/ž)

Dubrovnik

Opis radnog mjesta:

  • svakodnevna interakcija i obilaženje kupaca
  • redovito dnevno, tjedno i mjesečno izvještavanje o obilascima kupaca
  • pronalazak, priprema ponude i praćenje novih kupaca
  • rješavanje upita i primjedbi u suradnji sa svojim direktno nadređenim
  • obavještavanje kupaca o posebnim ponudama
  • provođenje posebnih projekata i ostvarivanje zadanih ciljeva
  • komunikacija s kontakt centrom te ostalim službama za podršku prodaji

Od tebe očekujemo:

  • minimalno SSS
  • 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • prednost: iskustvo u veleprodaji
  • poznavanje rada na računalu (MS Word, MS Excel, PowerPoint, Outlook)
  • razvijene pregovaračke i analitičke vještine
  • usmjerenost na kupce, tim i rezultate
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo ti:

  • ugodnu i dinamičnu radnu atmosferu u prijateljskom okruženju
  • atraktivne stimulacije ovisno o radnom učinku
  • direktni utjecaj na vlastiti rezultat i razinu mjesečnih primanja
  • priliku za napredovanje i stalno zaposlenje
  • korištenje službenog vozila i mobilnog telefona
  • mnoge pogodnosti tijekom cijele godine poput božićnice, uskrsnice, dara za djecu, regres, itd.