Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Breznički Hum
Rok prijave:
05.10.2022.

Adecco je vodeća agencija za posredovanje pri zapošljavanju.

Naš klijent je WAM Grupa, vodeći svjetski proizvođač strojne opreme. Za njihovu podružnicu, WAM Adria, u potrazi smo za novim članom tima na poziciji:

Lokacija: Breznički Hum

OPIS RADNOG MJESTA:

Suradnik u prodaji bit će zadužen za razvijanje i održavanje mreže kupaca na području Hrvatske, Srbije, BiH i Albanije. Radni zadaci uključivat će:

  • Odgovaranje na upite klijenata i priprema ponuda
  • Pregovore o uvjetima prodaje i akviziciju narudžba klijenata
  • Analizu tržišta i akviziciju novih klijenata
  • Brigu o kupcima (posjete, itd.)

Uvođenje u posao provest će se kroz rad u podršci kupcima i administraciji:

  • Pomoć u pripremi ponuda i odgovaranje na upite klijenata
  • Praćenje narudžba kupaca od primitka do isporuke
  • Administrativna podrška odjelu prodaje (kontrola ulaznih računa, praćenje plaćanja kupaca, itd.)
  • Priprema popratne dokumentacije (računa, otpremnica, itd.)

OD IDEALNOG KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • Završenu srednju školu ili fakultet
  • Sposobnost snalaženja u raznolikim zadacima i samostalan rad
  • Razvijene međuljudske i komunikacijske vještine
  • Sklonost ka radu s industrijskim strojevima
  • Dugoročnu želju za radom u području prodaje
  • Znanje rada u MS Office sustavu, prednost imaju kandidati s iskustvom rada u ERP-u
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno korištenje engleskog jezika

NUDIMO:

  • Atraktivan financijski paket i bonuse ovisno o rezultatima
  • Rad u internacionalnoj kompaniji koja je vodeća u svom području
  • Mogućnost za osobni i profesionalni razvoj
  • Rad s međunarodnim klijentima i projektima

Ako se želite pridružiti timu mladih stručnjaka, pošaljite nam životopis putem linka za prijavu!

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.