Prodajni predstavnik (m/ž)

Sesvetski Kraljevec i teren u sklopu mobilnog servisa na području cijele Hrvatske
Rok prijave:
19.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Autotehnika d.o.o. okuplja tim stručnjaka koji se već dugi niz godina bave prodajom alata, servisne opreme, ugradnjom, servisom te održavanjem postojeće opreme.

Svojim radom, konstantnim usavrašavanjem, profesionalnošću te zadovoljstvom klijenata pozicionarala se visoko u sektoru prodaje i održavanja auto servisne opreme na području Hrvatske.

Zastupnici smo brendova namjenjenih za profesionalno dijelovanje u raznim sektorima industrije uz poseban osvrt na servisne centre automobila.

Opis posla:
• komercijalni rad na terenu sa postojećim kupcima i otvaranje novih kupaca
• ostvarivanja kontakta s kupcima
• širenje distributivne mreže, prezentacija asortiman
• prodaja proizvoda iz asortimana
• izrada ponuda te promocija novog asortimana
• izvještavanje nadređenih o ostvarenim rezultatima
• prepoznavanje i realizacija prodajnih prilika
• usmjerenost prema ostvarivanju rezultata
Posebne pogodnosti:
Mogućnost za posloprimce:
• mogućnost napredovanja
• rad u mladom i poticajnom timu
• kontinuirano usavršavanje
• prilika za osobni i profesionalni razvoj

Nudimo vam:
• fiksni iznos plaće
• motivirajuće dodatne bonuse sukladno postignutim rezultatima
• edukaciju
• službeni automobil, laptop, mobitel
• slobodne vikende i blagdane
• stalno zaposlenje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• završena srednja ili viša škola
• aktivno poznavanje engleskog jezika
• znanje rada na računalu (MS Office)
• spremnost na česta putovanja
• komunikativnost, dinamičnost, ambicioznost
• sklonost timskom radu
• razvijene vještine komunikacije
• dobre organizacijske sposobnosti
• vozačka dozvola B kategorije

Poželjne vještine:
• iskustvouauto industriji i servisnoj opremi
• ambicioznost u poslu i želja za prodajom
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro