Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Zagrebačka županija, Sisačko - moslavačka županija
Rok prijave:
27.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dio smo svjetskog koncerna i jedna od vodećih tvrtki u RH, sa sjedištem u Velikom Trgovišću, koja se bavi zastupanjem, prodajom i distribucijom asortimana za metalnu, auto/cargo, drvoprerađivačku i građevinsku industriju (montažni i spojni materijali za industrijsku proizvodnju, razni ručni alati, elektro, motorni i akumulatorski alati, zaštitna oprema, vijčana roba, potrošni materijal za auto industriju, okovi za namještaj i građevinsku stolariju, kemijsko tehnički proizvodi itd.).

Opis posla:

Svoj uspješan tim želimo proširiti novim članovima i stoga pozivamo sve koji su spremni prihvatiti nove poslovne izazove da se prijave na otvoreni natječaj za posao:

Prodajni predstavnik (m/ž) - više izvršitelja.

Mjesto rada: Grad Zagreb, Zagrebačka županija, Sisačko-moslavačka županija.

Glavna područja odgovornosti:

- prodaja robe iz našeg asortimana metala
- obilazak i održavanje postojećih kupaca iz djelatnosti metalne industrije (izrada metalne opreme, strojna obrada, bravarije, limarije, instalateri, električari, održavanje javnih ustanova...)
- pronalazak novih kupaca iz djelatnosti metalne industrije
- pravovremeno evidentiranje provedenih prodajnih aktivnosti kroz operativni prodajni sustav
- odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva
- komunikacija, suradnja i postizanje visoke kvalitete odnosa s kupcima
Posebne pogodnosti:
- službeni automobil
- stimulativna primanja i druge beneficije
- edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja
- dinamično okruženje
- prijateljsku radnu atmosferu i kvalitetne uvjete rada
- rad na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- minimalno srednju stručnu spremu
- poželjno iskustvo u prodaji, na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje osnove rada u MS Office
- vozačka dozvola B kategorije i spremnost na česta putovanja i boravak na terenu
- dobre komunikacijske vještine
- profesionalnost i visoka razina odgovornosti
- dobre organizacijske sposobnosti
- samostalnost i proaktivnost

Što Vas može dodatno istaknuti:
- poznavanje asortimana koji u svom svakodnevnom radu koriste obrti i tvrtke iz djelatnosti
metalne industrije

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro