Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.02.2020.

TRAŽIMO ZMAJSKO POJAČANJE!

Zmajska pivovara osnovana je 2013. godine kao rezultat dugogodišnje strasti prema vrhunskom pivu. Fokus je na proizvodnji inovativnih i drugačijih, prvenstveno ale piva koje pivovara nudi kroz stalnu ponudu i sezonske specijale. Pivovara je jedan od ponosnih začetnika craft pivarstva u Hrvatskoj, pokreta koji trajno mijenja standarde i očekivanja ljubitelja piva.

Zmajski (prodajni) tim traži novog člana! Sve je više ljubitelja kvalitetnog piva, sve je više entuzijasta i istraživača najdražeg nam mjehurićavog napitka. Mnoge od njih sami smo naveli na put craft piva, a misija nam je očarati još mnoge.
I zato tražimo pivoljupca strastvenog oko craft piva, spremnog zajedno s nama se upustiti u avanturu širenja craft revolucije.

Zapošljavamo osobu na radno mjesto:

Prodajni predstavnik, 1 izvršitelj (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb

Opis posla i odgovornosti:

  • rast prodaje kroz razvoj postojećih kupaca i akviziciju novih
  • ostvarivanje zadanih mjesečnih i godišnjih prodajnih ciljeva
  • izgradnja partnerskog odnosa s kupcima kroz razumijevanje njihovih potreba i doprinos u njihovom poslovnom uspjehu
  • poznavanje navika krajnjih kupaca i istraživanje povratnih informacija krajnjih kupaca o inovativnim craft proizvodima
  • predlaganje novih prodajnih aktivnosti sa vizijom doprinosa rastu prodaje, profitabilnosti i promociji branda pivovare
  • briga o naplati potraživanja
  • redovito izvještavanje o prodajnim aktivnostima i rezultatima
  • redovito sudjelovanje u prodajno-marketinškim aktivnostima – festivali, vođena kušanja, tap takeover i sl.
  • svakodnevna suradnja s marketingom i ostalim odjelima pivovare
  • promocija branda i širenje craft revolucije kroz sve aktivnosti

ŠTO OČEKUJEMO?

Uvjeti:

  • završena srednja škola (SSS)
  • minimum 3 godine prethodnog radnog iskustva u prodaji, pri čemu je prodajno radno iskustvo u industriji pića i prehrambenih proizvoda prednost
  • poznavanje craft pivarstva i spremnost na daljnje učenje
  • vozačka dozvola B kategorije, a poželjno je i posjedovanje C kategorije (ili spremnost za polaganje C kategorije)
  • sposobnost i spremnost na podizanje tereta do 35 kg
  • spremnost na terenski rad
  • fleksibilnost oko radnog vremena radi sudjelovanja na festivalima i ostalim prodajno-marketinškim aktivnostima pivovare uz naknadu
  • znanje rada na računalu u MS Office okruženju
  • aktivno znanje engleskog jezika

Prava si osoba za zmajski prodajni tim, ako imaš:

  • strast prema craft pivarstvu i poznavanje našeg pivskog portfolia
  • motivaciju ispuniti i nadmašiti zadane ciljeve u prodaji
  • samostalnost u izvršavanju zadataka i inicijativu u predlaganju novih prodajnih aktivnosti
  • želju kontinuirano brinuti o zadovoljstvu naših kupaca i aktivno promovirati brand u svemu što radiš
  • organizacijske vještine i orijentiranost prema rješenjima (“can do” stav)
  • strukturirani pristup u izvještavanju o prodajnim aktivnostima i rezultatima
  • spremnost za kontinuirano učenje, te proatkivno traženje povratnih infomacija od kolega i kupaca
  • spremnost na sudjelovanje u aktivnostima i radnim zadacima pivovare izvan opisa posla

ŠTO NUDIMO:

  • rad u mladom i kreativnom timu strastvenih profesionalaca koji kontinuirano raste
  • aktivno sudjelovanje u razvoju craft pivarstva u Hrvatskoj
  • okruženje koje potiče inicijativu, nudi brzi razvoj i njeguje timski rad i zajedništvo
  • lifestyle koji podrazumijeva mix posla i zabave (na odgovoran način)
  • konkurentna primanja i nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima u prodaji
  • ugovor se sklapa na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci

Ako ste se prepoznali u navedenom opisu, prijavite se! Pošaljite nam svoj životopis putem donje 'Brze prijave' do 25.02.2020.

Zmajsko gnijezdo nestrpljivo čeka nove članove!