Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Rad od kuće
Rok prijave:
06.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka s 10 godišnjim iskustvom te značajnim rastom udjela na tržištu prodaje tonera i tinti, vlasnik nagrađenog web shopa www.moj-toner.com traži osobu s područja cijele Hrvatske s iskustvom u prodaji tonera, tinti i uredskog materijala za rad na poslovima prodajnog predstavnika.

Opis zaduženja:
- prodaja
- vođenje kupaca
- pronalaženje novih kupaca
Posebne pogodnosti:
- fleksibilni uvjeti rada i radno vrijeme
- mogućnost zarade od 3500 do 20.000 kn mjesečno
- rad od kuće ili na terenu
- stalni radni odnos, na pola radnog vremena ili freelance
- iskoristite poticajne financijske i radne uvjete te slobodu organizacije vlastitog radnog vremena
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, honorarni posao / freelance, student servis, sezonski posao
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
- poznavanje asortimana tonera, tinti i uredskog materijala
- poželjno iskustvo rada u branši
- tražimo otvorenu, komunikativnu i ambicioznu osobu s razvijenim prodajnim vještinama
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro