Prodajni agent (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.09.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus Grupa prva je na hrvatskom tržištu ponudila investicijsko zlato te prodaju investicijskog zlata. Posvećeni smo kreiranju ekskluzivne ponude investicijskih artikala u suradnji s vodećim svjetskim kovnicama, a naša ambicija i planovi za naredno razdoblje uključuju značajno širenje poslovanja.

Stoga okupljamo vrhunski prodajni tim te tražimo nove kolege koji traže profesionalne izazove praćene odgovarajućim stimulativnim primanjima.

Pouzdanim suradnicima omogućujemo siguran posao, poticajna primanja i bonuse.

Ako želiš rasti s nama i profesionalno se razvijati kao dio prodajnog tima s mjestom rada u poslovnici u Rijeci, pozivamo te da nam se pridružiš na poziciji:

Opis posla:
• Svakodnevna prodaja investicijskog zlata i srebra
• Uredski posao
• Po potrebi direktni sastanci sa klijentima
• Svakodnevno odgovaranje na upite klijenata i komunikacija s istim
• Slanje ponuda i računa
• Rad u CRM alatima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Poticajna primanja u skladu s odrađenim poslom
• Stalan radni odnos
• Rad u profesionalnom i motiviranom timu
• Poticajno i dinamično radno okruženje
• Mogućnost edukacije i profesionalnog usavršavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS, VŠS, VSS
• Prosječno poznavanje rada na računalu
• Prosječno poznavanje engleskog jezika
• Obvezno iskustvo rada u prodaji
• Iznadprosječne komunikacijske vještine
• Poznavanje rada u CRM alatima
• Sklonost timskog rada

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro