Prevoditelj / Prevoditeljica za njemački jezik

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odvjetničko društvo Borić & partneri d.o.o., Zagreb, Slavonska avenija 6 s težištem na gospodarskom pravu raspisuje natječaj za:

Prevoditelja / Prevoditeljicu za njemački jezik

Odvjetničko društvo Borić & partneri d.o.o. jedno je od vodećih odvjetničkih društava u zastupanju inozemnih klijenata. Od samog početka djelovanja naše odvjetničko društvo njeguje jake međunarodne veze, posebice partnerske odnose s poznatim austrijskim i njemačkim društvima. Većina naših klijenata su strana trgovačka društva. Profesionalnost, proaktivno djelovanje, međunarodni fokus te individualni pristup potrebama klijenata temelji su našeg jedinstvenog pristupa koji je usmjeren na prvorazrednu uslugu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Ukoliko raspolažete odličnim znanjem njemačkog jezika u govoru i pismu, zasigurno ćete u ovom društvu naći idealno okruženje za daljnji razvoj svojih potencijala.

Uvjeti:
• izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
• dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
• prednost imaju kandidati s radnim iskustvom u odvjetništvu

Što nudimo:
• stimulativna primanja
• mogućnost napredovanja
• optimalne uvjete za rad
• rad u poticajnoj internacionalnoj sredini
• dugoročnu suradnju

Svoju molbu zajedno sa životopisom pošaljite e-mailom na adresu: [email protected] ili Brzom prijavom.
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro