Prehrambeni/a tehničar/ka  HZZ OGLAS

Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike excel
upotreba računalnih programa
ostalo
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 1098225
pisana zamolba: Strahinje 28, Krapina
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova i zadataka: Planiranje i optimiziranje procesa proizvodnje
Organizacija, koordinacija i upravljanje dnevnim proizvodnim operacijama, unapređenje logističkih i distribucijskih procesa, osiguravanje produktivnog obavljanja poslova
Kontrola u toku i nakon proizvodnog procesa
Koordiniranje rada, davanje i praćenje smjernica za rad (praćenje i kontrola radnih naloga)
Definiranje i kontrola zahtjeva sljedivosti poluproizvoda i proizvoda u proizvodnim procesima
Praćenje zakonske regulative i usklađivanje poslovanja sukladno promjenama
Suradnja s neovisnim revizorskim tijelima i specijaliziranim ustanovima
Kreiranje, kontrola, analiza i odgovornost za praćenje pripadujuće dokumentacije te točnost rezultata i analiza
Implementacija i nadzor provedbe HACCP sustava
Unaprjeđenje postojećih proizvoda te razvoj i unaprjeđenje proizvodnih procesa i tehnologije
Uredno vođenje evidencije radnog vremena radnika, provedba kontrole i nadzor rada radnika
Poznavanje sustava upravljanja kvalitetom ISO9001, IFS FOOD, IFS, FSSC 22000
Poznavanje sustava deklariranja hrane
Ažurno vođenje poslovne dokumentacije te informiranje nadređenih o svim parametrima vezanim za rad u odjelu

Uvjeti: VSS/VŠS odgovarajućeg smjera (prehrambeno tehnološki, zdravstveni)
Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
Pozitivan stav, odgovornost, samostalnost, dinamičnost, fleksibilnost, proaktivnost u radu
Sposobnost rada na strateškom i operativnom nivou
Sposobnost vođenja
Visoki stupanj samoinicijative, odlučnost u timu orijentiranom na rast
Aktivno napredno korištenje MS office alata
Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Poznavanje sustava upravljanja kvalitetom HACCP, ISO9001, IFS FOOD, IFS, FSSC 22000
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142664600
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje