Predavač u školi programiranja za djecu (m/ž)

Mjesto rada:
online i u učionicama na užem području grada Zagreba
Rok prijave:
18.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:

Algorithmics je međunarodna škola programiranja za djecu i tinejdžere prisutna u preko 80 zemalja svijeta. Danas broji zajednicu od preko 1 000 000 zadovoljnih polaznika.

Algorithmics kombinira offline i online učenje na satovima programiranja za djecu od 6 do 17 godina. Naš tim se sastoji od profesionalaca koji vole djecu i žele programiranje učiniti jednostavnim, uzbudljivim i zabavnim.

U Algorithmicsu pomažemo djeci da naprave prve korake u STEM-u. Naši učenici stvaraju video igrice, crtiće i IT projekte. Stječu vještine kritičkog razmišljanja i logičkog zaključivanja, vještine prezentacije i planiranja projekta, timski rad i još mnogo toga. Bez obzira tko će postati, djeca će iskoristiti ono što uče s nama.

Nudimo obrazovanje budućnosti!

Opis posla:

Predavanje u školi programiranja za djecu od 6-17 godina. Predavanje u poslijepodnevnim satima radnim danima, od ponedjeljka do petka te subotom.

Mjesto i adresa obavljanja posla: online i u učionicama na užem području grada Zagreba

Početak i očekivano trajanje posla: srpanj-kolovoz 2023. – mogućnost cijelogodišnje honorarne suradnje
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, sezonski posao
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Posebna znanja i vještine:

Iskustvo i znanje u radu s djecom, prednost tehničko ili IT obrazovanje te poznavanje jednog od programskih jezika C++, C, Java ili Python. Nije uvjet posjedovati sva navedena znanja i vještine.

Radno vrijeme: pon-pet 8-12 ili 8-16 (po izboru)

Ostale napomene i uvjeti: Komunikativna i vesela osoba koja voli raditi s djecom i tinejdžerima. Student na završnim godinama nekog od tehničkih ili učiteljskih fakulteta.

Tko si ti:

Želiš biti dio velike međunarodne škole programiranja za djecu Algorithmics.
Želiš svoje znanje i vještine na zabavan način prenijeti na mlade naraštaje.
Komunikativna si i vesela osoba.
Voliš raditi s djecom i tinejdžerima.
Voliš opuštenu radnu atmosferu s mogućnošću remote načina rada.
Snalaziš se odlično na kompjuteru.
Poznaješ jedan od programskih jezika C++, C, Java ili Python.
Predaješ već u nekoj školi, ali bi volio/la imati dodatni izvor zarade.
Profesor/ica informatike, računarstva, matematike, fizike na fakultetu, srednjoj ili osnovnoj školi
Student/ica si na završnim godinama nekog od tehničkih ili učiteljskih fakulteta.
Ukoliko si se pronašao/la u nekima ili većini tvrdnji, onda je ovo posao za tebe.

Što nudimo:

Part-time posao s mogućnosti prelaska u full-time posao.
Edukaciju i materijale za rad – nema potrebe za pripremom prije nastave.
Zabavnu, ugodnu i poticajnu radnu atmosferu i kreativno okruženje.
Mogućnost rada online i offline u učionici.
Raspored predavanja prema dogovoru.

Dobrodošli svi koji znaju i vole raditi s djecom! Veselimo se tvojoj prijavi!

Molimo zainteresirane kandidate da svoj CV s motivacijskim pismom pošalju putem ove forme: https://forms.gle/VFR4Zx2nf5C6W5zm7

email: [email protected]
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno