Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 06.02.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Poslovođa u proizvodnji namještaja / Voditelj proizvodnje (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.02.2020.
Hrvatska smo tvrtka s dugogodišnjom tradicijom u proizvodnji namještaja. Kontinuirano surađujemo s najboljim hrvatskim arhitektima, projektantima i dizajnerima interijera. Visoki standardi usluge, od stručnog prezentiranja naših proizvodnih programa, izrade 3D tlocrtnih rješenja, do fleksibilnosti proizvodnje i iskusnog tima montaže, jamstvo su uspješne suradnje s klijentima. Zbog proširenja poslovne aktivnosti otvara se natječaj za radno mjesto poslovođe u proizvodnji namještaja.

Poslovođa u proizvodnji namještaja – voditelj proizvodnje (m/ž)

Opis posla:

  • vođenje tima u proizvodnji namještaja (stolari, lakireri, cnc operateri i monteri)
  • izdavanje radnih naloga i praćenje istih (komadni i serijski namještaj)
  • realizacija radioničkih nacrta
  • funkcionalna organizacija i rukovođenje posla/radnih zadataka unutar tima
  • koordinacija s voditeljem proizvodnje-tehnologom
  • odgovornost za ostvarivanje zadanih parametara poslovanja
  • odgovornost za izvršenje radova unutar roka, kvalitetu, korištenje materijala i radne snage
  • odgovornost za osiguranje materijalnih i tehničkih sredstava za rad, kao i racionalno trošenje istih
  • kontrola izvođenja radova u skladu s vremenskim planom
  • kontrola kvalitete proizvoda prije pripreme za montažu
  • kontrola normativa i učinaka po radnim nalozima za svako radno mjesto unutar tima
  • ocjenjivanje rada zaposlenih u svom timu

Uvjeti:

  • minimalno 5 godina iskustva u proizvodnji namještaja – sklapanje pločastog namještaja, obrada medijapana, priprema za lakiranje, obrada furnira
  • adekvatno iskustvo na poziciji poslovođe u proizvodnji namještaja
  • razvijene vještine rukovođenja timom od 10-15 zaposlenika
  • poznavanje radioničkih nacrta i programskih paketa AutoCAD i MegaTischler
  • poznavanje proizvodnog procesa/tehničkih komponenti proizvodnje i strojeva za proizvodnju pločastog namještaja
  • SSS/VŠS/VSS drvnog ili tehničkog smjera
  • sposobnost organizacije i dugoročnog planiranja
  • samoinicijativnost u obavljanju radnih zadataka
  • odgovoran i profesionalan pristup poslu i radnim zadacima
  • razvijena radna etika, pozitivan stav prema poslu i radnom timu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • prema potrebi dostaviti potvrdu o nekažnjavanju

Nudimo:

  • netto plaća od 10.000kn mjesečno
  • bonuse za odlično izvršenje radnih zadataka prema dogovorenom vremenskom planu
  • radni odnos na neodređeno, uz probni rok
  • rad u jednoj smjeni
  • mogućnost službenog automobila, sukladno rezultatima rada
  • timski rad u dinamičnoj atmosferi, u uspješnom i razvojno usmjerenom poduzeću

Mjesto rada: Zagreb

Rok za podnošenje prijave je sedam dana od objave natječaja. Kandidati se na oglas mogu prijaviti telefonski na broj +385 98 212 045 ili putem Brze prijave.