Poslovođa/poslovotkinjka izrade podsklopova  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: ZRINSKO-FRANKOPANSKA 23, 40000 ČAKOVEC
najava na telefon: 040 396553
mobitel: 098 1830293
pisana zamolba: Zrinsko-frankopanska 23, 40000 Čakovec
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla:
• vođenje i organiziranje metaloprerađivačke proizvodnje u izradi kučišta za transformatorske stanice u odjelu Izrade podsklopova u suradnji s voditeljem odjela izrade proizvoda i voditeljem proizvodnje • planiranje proizvodnje izrade podsklopova na osnovu radnih naloga • praćenje plana i dinamike proizvodnje po pojedinom radnom nalogu i izvještavanje rukovodstva • nadzor i kontrola rada radnika odjela • organizacija nadzora procesa (održavanje radnih strojeva, alata i opreme u radnom stanju) • identificiranje i rješavanje problema vezanih za proces proizvodnje u odjelu • upravljanje i djelovanje sukladno uspostavljenom sustavu upravljanja • uspostavljanje mjera u cilju sprečavanja nastajanja nesukladnosti prethodno i u toku proizvodnog ciklusa • provođenje korektivnih i preventivnih mjera • poslovi ovlaštenika poslodavca za zaštitu na radu • drugi odgovarajući poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti: • SSS/VŠS/VSS tehničkog smjera • 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima • izvrsno poznavanje tehničke dokumentacije (montažni i radionički nacrti, sastavnice) • razvijene organizacijske i upravljačke sposobnosti te komunikacijske vještine • sposobnost terminskog praćenja zadanih rokova na planovima proizvodnje • visoko razvijene vještine zadavanja zadataka, koordiniranja i kontrole izvršenja zadataka u zadanim rokovima • samostalnost i motiviranost u radu • razvijene vještine educiranja i ocjenjivanja radnika • poznavanje rada MS/Office paketom • poželjno dobro poznavanje jednog stranog jezika (engleski ili njemački) • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo: stalni radni odnos (uz probni rad i rok)
stimulativna i redovita primanja
dinamično i stručno radno okruženje
dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta
mogućnost napredovanja i usavršavanja

Ukoliko Vam je želja pridružiti se našem timu te svojim znanjima i vještinama doprinijeti daljnjem prosperitetu tvrtke, pošaljite nam svoju prijavu sa životopisom poštom na adresu PRIMABIRO d.o.o., Zrinsko-frankopanska 23, 40000 Čakovec ili na adresu e-pošte [email protected]

Razmatrati će se sve prijave kandidata koji ispunjavaju tražene uvjete, a povratno ćemo se javiti s pozivom na individualni razgovor onim kandidatima koji uđu u uži izbor. Sve prijave razmatrati će se pod uvjetima povjerljivosti u skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140653174
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje