Poslovođa / Kontroler kvalitete i produktivnosti (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska i Italija
Rok prijave:
20.07.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo kompanija koja pruža potporu renomiranim kompanijama iz područja metalne industrije, energetike, naftne industrije a u realizaciji njihovih usluga na lokacijama investitora. U tu svrhu tražimo:

Poslovođe/brigadire, kontrolore kvalitete i produktivnosti – više izvršitelja

Opis posla:

1. Kontinuirana, dnevna komunikacija sa sa investitorom oko planiranja posla, rokova izvršenja, normativa, preuzimanja pozicija i ostalog materijala (olakšavanje komunikacije sa investitorom u proizvodnoj hali, prevođenje tehničke dokumentacije, dnevna komunikacija oko realizacije pojedinih radnih naloga, čitanje i prevođenje nacrta i dr.)
2. Davanje naloga radnicima (pretežito variocima i bravarima), kontrola kvalitete brušenja, kontrola kvalitete zavara, kontrola produktivnosti varioca i bravara i dr.
3. Kontrola rada postojećih poslovođa u vođenju djelatnika strane kooperanata
4. Evidentiranje obavljenih aktivnosti (vođenje dnevnika rada, izrada tjednih, mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja, izrada podloga za mjesečno faktuiranje i dr.)
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Dinamičan posao
• Odlična primanja
• Osobni automobil na korištenje
• Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije
Država:
Italija

Znanja i kvalifikacije:
Obvezno potrebna znanja i kvalifikacije:
• SSS, KV, VKV
• Znanje talijanskog jezika, engleski jezik (prednost)
• Vozačka dozvola B kategorije
• Znanje čitanja nacrta i ostale prateće tehničke dokumentacije
• Radno iskustvo minimalno 10 godina od toga na poslovima poslovođe/brigadira minimalno 3 godine u metalskoj industriji na u područjima predfabrikacije i montaža u sektorima (brodgradnja, strojogradnje, energetke i dr.)
• Znanje rada na računalu (Word, Excel)
• Vrsta zaposlenja: Radni odnos na određeno vrijeme s probnim rokom 6 mjeseci te mogućnosšću zaposlenja na neodređeno vrijeme.
• Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Od vas očekujemo:
• Rad na razlitiim lokacijama van mjesta stanovanja
• Obavljanje dnevnih aktivnosti na lokacijama u Hrvatskoj, Italiji
• Spremnost na kontinuirano putovanje
• Sistematičnost i sposobnost uočavanja detalja
• Lojanost i predanost u izvršavanju definiranih zadataka
• Sposobnost vođenja manje grupe djaltnika u realizaciji poslovnih aktivnosti
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u brodogradnji, strojogradnji izgradnji termoenergetkih postrojenja, konstrukciji i izgradnji naftnih postrojenja, cjevovoda i dr.
• Prednost imaju kandidati sa mjestom prebivališta u Istarskoj i Primorsko goranskoj Županiji

Ukoliko ispunjavate tražene uvjete pozivamo Vas da nam životopis pošaljete najkasnije do 20.07.2020. godine putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
talijanski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro