Poslovni partner za prodaju za HR (m/ž)

Mjesto rada:
Terenski rad, Hrvatska
Rok prijave:
20.04.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Špan - Centar mobilnosti jedan je od vodećih poduzeća u regiji na području svih segmenta mobilnosti. Kako bi ojačali svoju poziciju, traži se proaktivna osobu koja će nastaviti uspješno voditi i razvijati naš poslovni model na radnom mjestu:

POSLOVNI PARTNER ZA PRODAJU za HR (m/ž)

Tražimo partnera, koji zajedno s nama želi ponuditi najbolje proizvode i usluge na hrvatskom tržištu na području guma, kotača, motora i bicikla.

Ključni zadaci:

• Uspostavljanje prodajno servisne mreže za marke Point-S, SYM, QUADRO, ASKOLL i S-BIKES u Hrvatskoj
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Raditi kroz sporazum o poslovnoj suradnji / poduzetnik ,s.p.o.,j.d.o.o., d.o.o.
• Iskustvo na rukovodećim pozicijama u prodaji i nabavi, poželjno iskustvo na automobilskom tržištu, biciklizmu, tržištu motocikala
• Potrebna iskustva: minimalno 3 godine radnog iskustva u prodaji
• Očekujemo: pouzdanost, odgovornost i poštivanje rokova
• Jezici: engleski
• Vozačka dozvola: B
Profil kandidata:
• Rukovoditeljske i organizacijske sposobnosti
• Zrelost, ozbiljnost i stabilnost u poslu i komunikaciji s kupcima
• Izražena sklonost timskom radu
• Dostupnost i spremnost na poslovna putovanja

Mjesto rada:
• Na terenu / HR

Na ovoj izazovnoj poziciji imat ćete prilike dokazati svoje voditeljske sposobnosti i svojim iskustvom utjecati na strategiju poslovanja kroz razvoj međunarodnih poslovnih kontakata i plasman visokokvalitetnih i konkurentnih proizvoda.
Ako ste u potrazi za radnim mjestom, na kojem ćete moći ostvariti ciljeve na osnovu uspješne kompanije, pošaljite svoju prijavu i životopis s punim povjerenjem na:

e-mail: [email protected]
tel: 00 386 1/365 81 39
Rok prijave: do 20.4.2018
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine