Poslovna tajnica (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
03.10.2019.

Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

Mjesto rada: Zadar

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Asistencija direktoru društva; podrška u organizacijskim projektima i upravljanju projektima u uredu
  • Prijem stranaka, prijem pošte i svih ulaznih dokumenata
  • Prikupljanje i prosljeđivanje poslovne dokumentacije
  • Komunikacija s vanjskim dobavljačima i partnerima
  • Organizacija službenih putovanja (hotelskog smještaja, avio - karata, itd.)
  • Obavljanje pomoćnih administrativnih i drugih poslova
  • Vođenje računa da zaposleni, klijenti i poslovni partneri dobiju potrebne informacije
  • Organizacija i koordinacija i pružanje logističke podrške ostatku tima
  • Poslovna korespondencija; prevođenje dokumenata po potrebi
  • Obavlja sve ostale administrativne poslove prema nalogu Uprave

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • SSS/VŠS/VSS upravno-pravnog smjera
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Informatička pismenost i samostalnost, izvrsno poznavanje MS Office alata
  • Izvrsno znanje engleskog jezika, poželjno znanje njemačkog jezika
  • Sposobnost planiranja i organiziranja, sistematičnost, točnost
  • Razvijene komunikacijske sposobnosti, kreativnost u radu
  • Samostalnost u radu, pouzdanost, fleksibilnost, spremnost na timski rad
  • Etičnost u poslovanju
  • Preciznost u radu s naglašenim osjećajem za detalje, analitičnost
  • Efikasno upravljanje vremenom

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi do 03.10.2019.!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com