Pomoćnik/pomoćnica u nastavi  HZZ OGLAS

UDRUGA DISTROFIČARA, OBOLJELIH OD CEREBRALNE I DJEČJE PARALIZE I OSTALIH NEUROMUSKULARNIH OBOLJENJA, DARUVAR
Mjesto rada:
Daruvar
Rok prijave:
29.04.2024.

Mjesto rada:
DARUVAR, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
internet
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
25 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: PETRA PRERADOVIĆA 26, DARUVAR
najava na telefon: 043 331022
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Pozivaju se zainteresirane osobe da dostave prijave za zasnivanje radnog odnosa na
određeno vrijeme sa Udruga distrofičara, oboljelih od cerebralne i dječje paralize i ostalih neuromuskularnih oboljenja Daruvar (dalje UDCDPNO Daruvar) za potrebe provedbe projekta
„Osiguravanje usluge pomoćnika u nastavi u školskoj godini 2023/2024“

1. UVJETI
Nezaposlene osobe sa:
- završenim četverogodišnjim srednjoškolskom obrazovanju
- da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak
- da nije roditelj, odnosno skrbnik niti drugi član uže obitelji učenika kojemu se pruža
potpora.
2. OPIS POSLOVA
neposredan rad s učenicima s teškoćama u razvoju tijekom odgojno-obrazovnoga
procesa.
3. BROJ TRAŽENIH RADNIK/CA
Traženi broj radnika: 2
4. MJESTO RADA:
Grad Daruvar: Centar Rudolf Steiner , T. G. Masaryka 85
5. TRAJANJE RADNOG ODNOSA
02.05.2023. – 21.06.2024. ili do povratka djelatnika s bolovanja
Trajanja rada: sukladno rasporedu sati učenika
6. DOSTAVA PRIJAVA
Uz prijavu na oglas podnositelji trebaju dostaviti:
1) Zamolbu (uz obveznu naznaku osobnih podataka: ime i prezime, adresa, OIB,
kontakt broj)
2) životopis,
3) preslika osobne iskaznice,
4) preslika svjedodžbe ili druge isprave o završenom školovanju i drugim
obrazovanjima
6) uvjerenje od suda ( ne starije od šest mjeseci od posljednjeg dana roka za
podnošenje prijave na oglas), da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak.
7) izjava da nije roditelj, odnosno skrbnik niti drugi član uže obitelji učenika kojemu se
pruža potpora (Obrazac Izjave se može dobiti osobno u prostorijama Udruge)
Prijave na oglas dostavljaju se osobno u zatvorenoj koverti na adresu: UDCDPNO Daruvar, Petra Preradovića 26, s naznakom; „Oglas – Radnik/ca za pružanje usluge pomoćnika u nastavi“ ili online, putem e-mail adrese: [email protected]
Prijave se podnose u roku od 5 dana od dana objave javnog poziva na Hrvatskom
zavodu za zapošljavanje, tj. zaključno sa 29. travnja 2024. godine.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se uzeti u razmatranje.
O ishodu izbora kandidatkinja koje ispunjavaju tražene uvjete, podnositelji prijava bit
će obaviješteni u zakonskom roku.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142958183
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje