Pomoćni slastičar / pomoćna slastičarka  HZZ OGLAS

15 dana do isteka
"TIM ANTUNOVIĆ" OBRT ZA TURIZAM I PROIZVODNJU, VL. MARIJA ANTUNOVIĆ, VIGANJ 115
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.05.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Croccantino je počeo 2014. kao slastičarnica u Orebiću na Pelješcu, a danas smo najpoznatiji po sladoledu kojeg možete probati u skoro svakom kutku Hrvatske. Croccantino Lab je naš najmlađi proizvodni pogon koji se nalazi u Zagrebu, na području Žitnjaka. U njemu proizvodimo najfiniji i najpoznatiji artizanski sladoled u Hrvatskoj, a nedavno smo počeli s proizvodnjom gluten free kolača i torti. Mi smo mala proizvodnja koja radi velike stvari, što vam omogućava da iznimno brzo učite i razvijate se. Baš zato jer smo jako mali, jako nam je važno da osoba koja bude radila s nama osjeća ljubav prema slastičarstvu, jer ćemo tad gledati u istom smjeru.
Opis posla:
- ispomoć u pripremanju i pečenju slastičarskih proizvoda (sladoleda, torti, kolača, tijesta) u skladu sa standardima obrta
- samostalno pripremanje i pečenje jednostavnijih slastičarskih proizvoda
- pakiranje slastičarskih proizvoda
- obavljanje svih pripremnih poslova u proizvodnji slastica kvalitetno, stručno i higijenski ispravno
- održavanje pogona za proizvodnju sladoleda i kolača
- održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete
Mjesto rada:
Zagreb
Uvjeti:
- završeno srednjoškolsko obrazovanje za slastičara/pomoćnog slastičar ili iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije presudno)
- želja za radom u timu
- profesionalnost u radu i pozitivan stav prema poslu
- visoki stupanj odgovornosti
- izrada kvalitetnih slastičarskih proizvoda
- spremnost učenja
Nudimo:
- profesionalno okruženje
- priliku za učenje i usavršavanje u struci
- redovita primanja
Ukoliko se prepoznajete u ovom oglasu, svoju molbu s nekoliko osnovnih informacija o vama i dosadašnjem edukativnom, životnom ili radnom iskustvu pošaljite na e-mail adresu: [email protected]. Životopis je poželjan, ali nije presudan.
Prilikom prijave ili iskazivanja interesa za posao je obavezno navesti naziv posla za koji se prijavljujete te kontakt broj. Prijave ili upiti bez navedenih informacija neće se uzimati u obzir.
Više informacija potražite putem e-maila: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142805719
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje