Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Đakovo
Rok prijave:
07.10.2019.

PAN-PEK d.o.o. vodeće je poduzeće u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.

Višegodišnje iskustvo, ustrajnost na kvaliteti proizvoda uz umijeća naših stručnjaka, omogućilo je Pan-peku vodeću poziciju na tržištu.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini u kojoj se cijeni pošteni rad i predanost poslu mi smo poslodavac po Vašoj mjeri. Obzirom na stalan rast u potrazi smo za novim zaposlenicima kojima u pekarskom sektoru nudimo najbolja primanja.

POMOĆNI RADNIK U PROIZVODNJI (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb/Đakovo

Opis posla:

  • posluživanje proizvodnih linija
  • priprema sredstava i sirovina
  • slaganje pekarskih proizvoda
  • čišćenje strojeva i opreme te proizvodnog prostora

Uvjeti:

  • odgovoran pristup poslu
  • spremnost na timski rad

Što nudimo:

  • zanimljiv i dinamičan posao
  • edukaciju i razvoj vještina
  • profesionalnu radnu okolinu
  • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim radom
  • redovna primanja uz plaćene dodatke za noćni rad te rad nedjeljom i praznikom