Pomoćni kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Kerestinec
Rok prijave:
06.01.2020.

Stanić d.o.o. vodeći je distributer domaćih i svjetskih brandova prehrambenih proizvoda prisutan na tržištu Hrvatske već 25 godina. Uvijek tražimo nove, sposobne i stručne članove našeg tima, koji mogu svojim iskustvom doprinijeti da zajedno ostvarimo zacrtane ciljeve. Pozivamo na suradnju ambiciozne i pouzdane djelatnike za obavljanje poslova na radnom mjestu:

Mjesto rada:
Kerestinec

Opis posla:
priprema i posluživanje hrane
briga o urednosti i higijeni prostora

Uvjeti:
SSS
radno iskustvo od 1 godine na istim ili sličnim poslovima (prednost)
pedantnost, odgovornost i motivacija u radu
sposobnost prilagodbe promjenama, spremnost na timski rad

Što nudimo:
mogućnost napredovanja
stimulativna primanja
topli obrok

Prednost:
neposredna blizina autobusnog stajališta uz objekt