Pomoćni kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Mörfelden-Walldorf, Njemačka
Rok prijave:
04.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe njemačkog klijenta tražimo odgovorne osobe za rad na poziciji: Pomoćni kuhar m/ž

Opis posla:
- Pomoćni kuharski poslovi
Posebne pogodnosti:
Smještaj osiguran
Početak rada: odmah
Plaća: od 1300€
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NKV, PKV, SSS
- Brzina, organiziranost, urednost, spremnost na učenje i timski rad, EU papiri, iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine

Vrsta zaposlenja:
- Na određeno vrijeme, mogućnost stalnog zaposlenja

Radno vrijeme: Dvokratno radno vrijeme

Ako ste spremni prihvatiti izazove koje nosi pozicija Pomoćni kuhar (m/ž) prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Potrebno radno iskustvo:
tri godine