Pomoćni konobar / Servir (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
31.03.2020.
Plaća:
od 664 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Grand Hotel Adriatic Opatija, jedan od najvećih hotela u Opatiji, sa smještajnim kapacitetom od preko 300 soba, koji se se povrh odmorišnih gostiju odlikuje i kongresnim i wellness turizmom, sa vrhunskom uslugom i ciljem utvrđenja pozicije regionalnog lidera, za ostvarenje tih ambicioznih planova ima potrebu za zapošljavanjem:

Pomoćnog konobara / servira (m/ž)

Opis posla:
- postavljanje i raspremanje stola
- odlaganje čistog i prljavog posuđa
- ručno ili strojno pranje čaša, šalica i posuđa, poliranje i pospremanje
- pomaganje konobarima pri posluživanju gosta
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- osiguravamo zajednički smještaj
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo i škola nije uvjet, ali poželjno je znanje jednog stranog jezika i SSS
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (prednost), njemački (prednost)
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina