Podešivač strojeva u farmaceutskoj industriji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Sesvete
Rok prijave:
19.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, tvrtku koja je vodeći proizvođač staklene ambalaže za punjenje lijekova, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb, Sesvete)

Zašto je ovo prava prilika za tebe?

Bit će ti pružena prilika za rad poticajnoj i dinamičnoj atmosferi u kojoj možeš ostvariti svoj puni potencijal. Kontinuirano stjecati nova znanja i vještine te napredovati. Osim toga, sklapanjem ugovora o radu direktno s Klijentom dobivaš mogućnost dugoročnog zaposlenja, a osigurani su ti:
• plaćeni prijevoz i naknada za prehranu
• dodatni benefiti: božićnica, uskrsnica, regres, nagrade za radne rezultate
• ljetni i zimski kolektivni godišnji odmor te ukupno 30 dana godišnjeg odmora.

Odgovornosti:
• priprema, kontrola i podešavanje rada proizvodne linije
• praćenje tehnološke ispravnosti proizvodnog procesa
• kontrola usklađenosti proizvoda s nacrtom
• otklanjanje kvarova na proizvodu i proizvodnoj liniji.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od tebe?

Uvjet je da imaš završenu srednju školu strojarskog ili tehničkog usmjerenja. Iskustvo u radu sa strojevima u proizvodnji je prednost, no nije presudno. Idealno je ako te krasi motiviranost za učenje i sklonost timskom radu te dobro poznavanje rada na računalu. Također je važno da si spreman/a na smjenski rad u jutarnjoj, popodnevnoj i noćnoj smjeni te rad vikendom.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa na sljedeći link. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.
Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: 091 7552479 ili na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola