PLC programer / programerka

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
10.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Programiranje PLC uređaja (Siemens)
- Rad na programiranju i puštanju u rad industrijskih mašina, linija i robota
- Podešavanje frekventnih regulatora, parametriziranje servo drivera i izrada HMI vizualizacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- osnove poznavanja PLC
- timski rad

Tražimo:
- da se može prilagoditi fleksibilnim radnim satima
- B kategorija vozačka dozvola
- spremnost za povremeni rad u inozemstvu

Prednost imaju kandidati sa:
- poznavanje TIA portal (SIMANTIC Step7)
- poznavanje baza podataka
- Shemiranje elektro ormana i izrada elektro shema

Nudimo:
- Stalno zaposlenje uz probni rad
- Rad u timu, izazovnom i dinamičkom okruženju
- Mogućnost usavršavanja i napredovanja u zemlji i inozemstvu
- Rad sa najnovijim tehnologijama
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina