Planer proizvodnje (m/ž)

Mjesto rada:
Kukuljanovo
Rok prijave:
28.07.2019.

PK d.o.o. je proizvođač kamionskih nadogradnji, prikolica i poluprikolica te generalni zastupnik proizvoda PALFINGER grupacije na području Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Sjeverne Makedonije, Crne Gore, Albanije i Kosova. Proizvodni pogon se nalazi u Industrijskoj zoni na Kukuljanovu u blizini Rijeke. Više informacija o tvrtki na www.pk.hr

Zbog povećanog obujma posla zapošljavamo više djelatnika/ica:

PLANER PROIZVODNJE (m/ž)
Mjesto rada: Kukuljanovo

Opis posla:

  • Organizira dnevnu/tjednu proizvodnju, sukladno planovima proizvodnje koji proizlaze iz narudžbi kupaca, vodeći računa o proizvodnom kapacitetu i raspoloživosti sirovine
  • Aktivno surađuje sa odjelom nabave radi koordiniranja nabave i isporuka sirovina na vrijeme
  • Prati narudžbe kupaca te koordinira sa odjelom otpreme kako bi se osigurala isporuka gotovih proizvoda na vrijeme
  • Dnevno izvještava o outputu proizvodnje, problematici i ciljevima
  • Prati stanje zaliha sirovina i repromaterijala
  • Izrada proizvodnih radnih naloga na osnovu plana proizvodnje
  • Kratkoročno i srednjoročno planiranje proizvodnje i proizvodnih resursa

Uvjeti:

  • Pvostupnik tehničkog usmjerenja,sss tehnickog usmjerenja
  • Aktivno znanje rada na računalu
  • Prednost je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola
  • Iskustvo rada u ERP računalnim aplikacijama

Što nudimo:

  • Dinamičan rad u međunarodnoj atmosferi uz mogućnost učenja i napredovanja
  • Redovita i stimulativna primanja vezana uz rezultate rada
  • Sklapanje ugovora na neodređeno vrijeme po isteku probnog rada

Molbu i životopis molimo poslati putem donje Brze prijave
najkasnije do 09.08.2019.