Planer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.05.2020.

OPIS POSLA

  • Sudjelovanje u izradi operativnih planova proizvodnje, kooperacije i kontrole
  • Sudjelovanje u izradi godišnjih, mjesečnih i tjednih operativnih planova
  • Koordinacija zauzetosti kapaciteta u opskrbnom lancu, naručivanje materijala i usluga

ZAHTJEVI RADNOG MJESTA

  • VSS/VŠS – tehničkih znanosti (strojarstvo, elektrotehnika…)
  • Minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje proizvodnih kapaciteta i tehnologija
  • Znanje tehničkog engleskog jezika u govoru i pismu (razina B1
  • Specifične kompetencije:
    • Analitičko razmišljanje
    • Vještine analize i sinteze podataka
    • Organizacijske vještine

Poželjna znanja i iskustva : Lean manufacturing, rad u ERP sustavu

ŠTO OČEKUJEMO OD KANDIDATA

  • Spremnost na učenje
  • Timski duh
  • Fleksibilnost u radu
  • Brzo snalaženje i reagiranje u novim situacijama
  • Usmjerenost na rješavanje problema
  • Pokazivanje inicijative i entuzijazma u radu
  • Sposobnost prijenosa znanja i iskustva na druge

ŠTO NUDIMO

  • Rad u kompaniji dokazanoj na svjetskom tržištu
  • Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
  • Mogućnost učenja i profesionalnog razvoja
  • Ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci

Ukoliko udovoljavate navedenim zahtjevima i motivirani ste postati dio našeg tima, prijavite se na naš oglas sa svojim životopisom i motivacijskim pismom.

„Don't send a man to do a machine's job“