Pjevač/ pjevačica opernog zbora  HZZ OGLAS

Poslodavac:
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE IVANA PL. ZAJCA RIJEKA
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
31.12.2023.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
putem linka: https://hnk-zajc.hr/zaposljavanje/
Ostale informacije:
Opis poslova: Priprema i interpretira povjerene zborske uloge, nastupa u svim kazališnim predstavama i kazališnim događanjima, (koncerti, svečani koncerti, humanitarni koncerti, svečane akademije, dramske predstave, baletne predstave i sl.). Uvjeti za kandidate: Potrebna stručna sprema: srednja stručna sprema Potrebno radno iskustvo: Bez obzira na radno iskustvo Potrebno znanje svjetskih jezika: Aktivno znanje engleskog jezika (prednost aktivno znanje talijanskog jezika) Posebni zahtjevi: Polaganje audicije prije zasnivanja radnog odnosa. Prednost imaju kandidati s muzičkim obrazovanjem. Uz prijavu na natječaj treba priložiti: • životopis, • presliku dokaza o postignutoj stručnoj spremi. Potrebnu dokumentaciju potrebno je dostaviti na [email protected] uz oznaku “Prijava na natječaj – PJEVAČ OPERNOG ZBORA (glas – tenor)”. Prijave se primaju e-poštom od 06.12.2023. do 31.12.2023. O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Kazališta. Kazalište zadržava pravo ne izabrati nijednog kandidata i poništiti natječaj. Kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima pozvat će se na audiciju, koja se ima održati u zgradi Kazališta na adresi Verdijeva bb, Rijeka. Kandidati za audiciju moraju pripremiti dvije arije iz različitih glazbenih razdoblja, a na audiciji će otpjevati i vokalizacije te jedan glazbeni broj prima vista. U slučaju da kandidati nemaju potrebno glazbeno obrazovanje, pri polaganju audicije obvezno prolaze i provjeru sposobnosti čitanja notnih primjera prima vista i obvezni su otpjevati 1 (jednu) vokalizu s lista. Izbor programa javiti na [email protected] najkasnije tjedan dana prije audicije. Na predmetni natječaj mogu se javiti osobe muškog spola. Ugovor o radu sklapa se na određeno vrijeme u trajanju od 4 godine uz 6 mjeseci probnog rada. Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21) i čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan/a je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju čl.103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) i čl.48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan je dostaviti dokaze iz tih članaka. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/ COMPETITION for the position of EMPLOYMENT OPPORTUNITY for the position of – SINGER OF THE OPERA CHOIR (voice tenor) – one position Job description: Prepares and interprets entrusted choral roles, performs in all theater performances and Theatre’s events (concerts, festive concerts, humanitarian concerts, festive academies, drama performances, ballet performances, etc.). Application criteria: Required professional qualification: secondary professional education (high school). Required work experience: No required work experience; Required knowledge of foreign languages: Active knowledge of the English language (active knowledge of the Italian language is an advantage). Special requirements: Candidates must pass an audition prior to employment. Preference is given to candidates with a musical education. In the event that candidates do not have the necessary musical education, when passing the audition, they are required to pass a test of their ability to read prima vista sheet music examples and are required to sing 1 (one) vocalization from the list. The following must be submitted with the application: • curriculum vitae • copy of evidence of required professional qualification Applications with all required documentation must be sent to the email address [email protected] with the subject line “Application for Competition – Singer of the opera choir (voice- tenor)”. Applications will be accepted via email from 6 December 2023 until 31 December 2023. Competition results will be communicated to applicants through the Theatre web site. The Theatre reserves the right not to select any of the applicants and to annul the competition. The applicants who fulfill the prescribed requirements will be invited to the audition which will be held in the Theatre building at the address of Verdijeva bb, in Rijeka. The candidates for audition must prepare two arias from different musical periods, as well as to sing vocalizations and one prima vista musical number. The choice of program must be notice to the Theatre on e-mail address [email protected], not later than one week prior to the audition. The Employment Contract will be concluded for a temporary period of 4 years with probationary work for a period of 6 months. Applicants to this Competition can be only males. Applicants who are entitled to the right of preferential employment according to Article 103 of the Law on Croatian Homeland War Veterans and Members of their Families (Official Gazette 121/17, 98/19, 84/21) and Article 48 of the Law on Civilan Homeland War Victims (Official Gazette 84/21), are obliged to invoke this right in the application and will be preferred over other applicants only under equal conditions. Applicants who invoke the right of preferential employment according to Article 103 of the Law on Croatian Homeland War Veterans and Members of their Families (Official Gazette 121/17, 98/19, 84/21) and Article 48 of the Law on Civilan Homeland War Victims (Official Gazette 84/21) are obliged to submit all evidence referred to in the subject Articles. The evidence needed to exercise the right of preferential employment is published on the Ministry of Croatian Veterans’s website: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
138923586
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.