Parketar bez iskustva (m/ž)

Mjesto rada:
Copenhagen, Danska
Rok prijave:
30.09.2022.
Plaća:
od 1 593 € do 2 787 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Firma GulvKanonen ApS se bavi brušenjem, lakiranjem i uljiranjem svih vrsta drvenih podova.

Za prijavu bez iskustva potrebna je volja i želja za učenjem. Također je potrebno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i poznavanje engleskog jezika.

Od kandidata očekujemo korektnu saradnju i odgovornost na poslu.

Također tražimo kanidate koji su voljni napredovanju i koji su timski igrači.

Posebne pogodnosti:
Nudimo siguran, stalan i dobro plaćen posao.

U sklopu ponude nudimo i smještaj koji sami radnici plaćaju. Kandidati bez iskustva plaćaju smještaj prvi mjesec 2500dkk.

Svi kandidati bez iskustva budu obučavani od strane dugogodišnjih i vrlo iskusnih majstora, koji su strpljivi, ljubazni i spremni su da obuce kandidate na najbolji moguci nacin.

Trajanje obuke je 6 nedelja ili 30 radnih dana.

U koliko je stan u Copenhagenu trudimo se da bude smješten blizu centra da bi potencijani kandidati imali veću i lakšu mogućnost za prijevoz do centra.

Svi stanovi su opremljeni svim potrebnim stvarima za život. I smještaj ćete dijeliti s 1-2 osobe i svako će imati svoju zasebnu spavaću sobu. (nikada neće biti više od 2-3 osobe na smještaju). I stanari su pretezno iz Crne Gore ili Hrvatske.

Kartu prijevoza do Kopenhagena kandidati sami plaćaju. Osiguravamo garderobu, strojeve i prijevoz do posla svim radnicima.

Radno vrijeme je od 07:00-16:00 s tim sto radno vrijeme zavisi od radne sposobnosti kandidata, odnosno u koliko kandidat ima spososbnost da završi posao ranije radno vrijeme je manje.

Posao se plaća po radnom satu. U sklopu plaće svaki majstor dobija novac za odmor i još pojedine dodatke koje u sklopu razgovora za posao budu unaprijed rečeni kandidatima.

Kandidatima bez isksutva prva plaća je FIKSNA, visinu plaće kažemo kandidatima u razgovoru za posao.

Svu radnu opremu (majce, dukseve, radne hlače, trenerke, obuću) osigurava firma za sve kandidate.

Kandidati također dobijaju svoje vozilo i mobilni telefon (po potrebi) koji mogu da koriste u svrhe posla.

Također plaća se isplaćuje zadnji radni dan u toku mjeseca.

Svim kandidatima stojimo na rapolaganju za reguliranje dokumentacije (žuta kartica, račun u banci itd).
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Danska

Znanja i kvalifikacije:
Za neiskusne potrebno volja i želja za učenjem.

O nama:

Firma GulvKanonen ApS se nalazi u Kopenhagenu (Herlev).
Firma se bavi brušenjem/hoblovanjem i lakiranjem svih vrsta drvenih podova.
Sjedište firme je u Kopenhagenu, ali djelatnost obavlja u cijeloj državi (Jylland, Sjælland i Fyn).
Naša frima se vec 6 godina uspješno bavi brušenjem podova i jedna je od najvećih i najuspješnih firmi u toj djelatnosti u Danskoj. Firma broji oko 45 zaposlenih.

Ukoliko želiš postati dio našeg tima:

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Vozačka dozvola:
B