Ovlašteni inženjer građevinarstva (m/ž)

Zagreb, Zagrebačka županija, Rijeka, Primorsko-goranska županija
Rok prijave:
25.12.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka KLing d.o.o., osnovana je 1994. godine, a svojom višegodišnjom tradicijom postala je sinonim za uspješnost u području građevinarstva.

Trenutno zapošljavamo 12 ovlaštenih inženjera građevinarstva i pozivamo Vas da se pridružite timu naših stručnjaka.

Opis posla
- poslovi projektiranja i stručnog nadzora u visokogradnji i niskogradnji.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- mogućnost napredovanja
- fleksibilnost, motivirajuću i izazovnu radnu sredinu
- stimulativna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
Tražimo ovlaštene inženjere građevinarstva s minimalno 3 ili više godina radnog iskustva u struci:

1 ovlaštenog inženjera građevinarstva (dipl.ing.građ., mag.ing.aedif.) u području visokogradnje za područje rada: Zagreb i Zagrebačka županija

i

2 ovlaštena inženjera građevinarstva (dipl.ing.građ., mag.ing.aedif.):
   • 1 ovlašteni inženjer građevinarstva u području visokogradnje i
   • 1 ovlašteni inženjer građevinarstva u području niskogradnje, za područje rada: Rijeka, Primorsko-goranska županija

Potreban položeni stručni ispit (članstvo u komori HKIG).

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine