Osoba za rad u multipleksu (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
30.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ukoliko želiš posao, želiš učiti i razvijati se, timski si igrač, odgovoran i profesionalan voliš izazove prijavi se na i pošalji svoj životopis!

Zadaci:
- Poslovi prodaje kino ulaznica i robe na blagajnama/prodajnim mjestima s posebnim naglaskom na unapređenje prodaje i kvalitete usluge
- Na usluzi korisnicima
- Kontrolira kino ulaznice i usmjerava gledatelje na sjedala
- Izvješćuje kino operatere o situaciji u dvoranama
- Kontrolira sigurnost u dvoranama i predvorjima
- Vrši rezervacije
- Daje informacije
- Pomaže i stoji na usluzi nadređenima i izvršava tražene obveze
- Dnevno izvještavanje
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Stalni radni odnos
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS
- Izražene komunikacijske i prodajne vještine
- Organizacijske sposobnosti
- Poznavanje osnova rada na PC-u
- Sklonost timskom radu
- Spremnost na rad u smjenama i vikendima
- Znanje engleskog jezika je prednost

Ukoliko ste odgovorna osoba s odličnim komunikacijskim i prodajnim vještinama, tražite dinamičan i izazovan posao, te imate izraženu motivaciju za učenjem i usavršavanjem, mi ćemo Vam pružiti mogućnost da postanete dio interesantnog i profesionalnog okruženja.
Molimo Vas da prijave i životopise pošaljete na [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno