Operater u punionici piva (m/ž)

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
15.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, internacionalnu kompaniju kojoj je primarna djelatnost proizvodnja pića, tražimo odgovornu i pouzdanu osobu za rad na poziciji:

(Karlovac)

Odgovornosti:
• priprema pogona i materijala za proces punjenja
• puštanje u pogon i praćenje sigurnog rada stroja
• vođenje dokumentacije i zapisa u radnom području
• provjera parametara kvalitete
• održavanje čistoće i higijene pogona
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu direktno kod Klijenta dok agencija provodi selekcijski postupak
• dugoročno zaposlenje
• automatizirano radno okruženje
• naknadu za prijevoz i osiguran topli obrok
• božićnica, uskrsnica, regres te nagrada za radne rezultate
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• prednost tehničko predznanje
• poželjno iskustvo rada u proizvodnoj industriji
• prilagodljivost smjenskom radu (tri smjene)
• odgovornost u izvršavanju radnih zadataka

Prijavite se na natječaj slanjem životopisa putem emaila na [email protected].
Zatrebaju li Vam dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obratite na kontakt broj: +385 91 755 2479 (Whatsapp, Viber). Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.