Operater na savijačici limova / na fiber laseru za rezanje limova (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
14.02.2024.

Budite član našeg vrijednog tima sa ili bez prethodnog iskustva:

OPERATER NA SAVIJAČICI LIMOVA / OPERATER NA FIBER LASERU ZA REZANJE LIMOVA (M/Ž)
Zaprešić

Sa ili bez prethodnog iskustva, ali bitno je da imate motivaciju za stjecanja novih znanja, dokazivanjem, stručnim napredovanjem ili želja za boljom zaradom.

Borel lift d.o.o. je tvrtka koja djeluje na tržištima Hrvatske i Europe. S iskusnim timom stručnjaka postižemo iznimne rezultate u proizvodnji dizala (liftova).
U proteklim godinama, postigli smo visok status među vodećim tvrtkama europske proizvodnje i dizajna liftova. U našim proizvodnim pogonima primjenjuje se najsuvremenija tehnologija, uključujući Fiber laser za rezanje limova, CNC savijačica limova, CNC probijačicu itd. Tvrtka traži pojedince spremne na učenje i prilagodbu novim tehnologijama.

Opis posla:

  • rad na stroju za savijanje limova SAVIJAČICI
  • rad na CNC strojevima i praćenju proizvodnje

Uvjeti:

  • KV/VKV/SSS
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,ali nije uvjet, jer vršimo obuku djelatnika
  • poželjno zanimanje mehatroničar/ elektrotehničar/ strojarski tehničar/ tokar/ glodač/ djelatnik na CNC strojevima

Nudimo:

  • najbolju plaću u branši
  • naknadu za prijevoz
  • pravo na božićnicu i regres
  • mogućnost dodatka na plaću prema rezultatima
  • mogućnost napredovanja
  • obuku djelatnika
  • jednosmjenski rad
  • mogućnost stalnog usavršavanja
  • podršku u početnim koracima
  • poticajno i ugodno radno okruženje
  • rad na puno radno vrijeme

Širenje poslovanja u svijetu za nas predstavlja izazov, stoga povjeravamo posao ekipi koja je motivirana za rast i razvoj društva.

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do 14.02.2024. putem linka za Brzu prijavu. Za dodatne informacije slobodno nazovite na telefon koji je isključivo za tu namjenu 01/3310216 ili 091/3357133.