Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.09.2015. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Operater na PET liniji (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Buzet
Rok prijave:
30.09.2015.

Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta Istarska pivovara d.o.o., tražimo iskusne, odgovorne i pouzdane osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Buzet

Opis poslova:

  • Priprema pogona
  • Praćenje rada punjača PET-a, puhalice i etiketirke
  • Odgovoran za pranje punjača i primanje piva u punjač
  • Odgovoran za rad na stroju za etiketiranje boca
  • Odgovoran za kontrolu ispisanog teksta
  • Odgovoran za pravilan rad na robotu i za njegovo čišćenje
  • Vođenje smjensko operativne dokumentacije, vođenje smjene
  • Odgovoran za kvalitetno obavljanje svih radnih zadataka u skladu sa propisanim uputama, procedurama te pozitivnom proizvodnom praksom
  • Po potrebi obavlja i sve druge poslove vezane uz rad proizvodnog procesa

Očekujemo:

  • SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Spremnost na rad u smjenama (prva i druga)
  • Stručnost i predanost poslu
  • Poželjno znanje upravljanja viličarem – nije uvjet

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno, s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno po isteku probnog roka
  • Puno radno vrijeme

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 30.09.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb

www.powerserv.hr

POWERSERV Croatia d.o.o. za privremeno zapošljavanje ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti agencije za zapošljavanje
klasa 102-02/09-01/09, ur.br. 524-08-02-03/4-12-6

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u POWERSERV bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.