Operater na fiber laseru za rezanje limova / CNC stroju za probijanje, savijanje limova (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
27.01.2021.

Tražimo članove tima koji će posluživati naše NOVE strojeve i biti obučeni uz potpunu podršku u svim početnim i daljnjim koracima:

Operater na FIBER LASERU za rezanje limova / CNC stroju za probijanje, savijanje limova (M/Ž)
Zaprešić

MLADI sa i BEZ iskustva željni znanja, srednje dobi i dobro držeči puni iskustva i manje iskusni, a željni znanja JAVITE SE!!!

Borel lift d.o.o. je tvrtka koje djeluje na hrvatskom i europskom tržištu. S uhodanim timom stručnjaka ostvaruje vrhunske rezultate u zahtjevnoj proizvodnji dizala (liftova).. U posljednjih nekoliko godina ulazi u sam vrh evropske proizvodnje i dizajna liftova. U proizvodnom pogonu koristimo najsuvremeniju tehnologiju kao što je Fiber laser za rezanje limova, CNC probijačica, CNC savijačica limova, za koje su nam potrebni ljudi spremni na učenje i nove tehnologije.

Opis posla:

  • rad na fiber laseru za rezanje lima
  • posluživanje CNC strojeva i praćenje proizvodnje
  • rad na stroju za probijanje lima, rad na stroju za savijanje limova

    Traženi broj radnika: 5
    Vrsta zaposlenja: na određeno i stalni radni odnos

Uvjeti:

  • KV/VKV/SSS
  • poželjno (mehatroničar, elektrotehničar,strojarski tehničar, tokar, glodač,djelatnik na CNC strojevima)
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvijet, jer vršimo obuku naših djelatnika

Nudimo:

  • rad na puno radno vrijeme
  • ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • poticajno i ugodno radno okruženje
  • mogućnost napredovanja
  • mogućnost dodatka na plaću prema rezultatima
  • mogućnost stalnog usavršavanja te napredovanja
  • naknadu za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
  • smještaj
  • pravo na božićnicu i regres
  • potpunu podršku u svim početnim koracima

Širenje poslovanja u svijetu za nas predstavlja izazov, stoga povjeravamo posao ekipi koja je motivirana za rast i razvoj društva.

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do 27.01.2021. putem linka za Brzu prijavu.